Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Zawody kołowe

Podlodowe Mistrzostwa Koła

Zawody kołowe | 2022-01-16 | Publikujący: Koło PZW Ostrów

W dniu 16.01.2022 na J. Miejskim Zarząd Koła nr 49 w Ostrowie Lubelskim planuje rozegranie pierwszych w tym roku zawodów o Podlodowe Mistrzostwa Koła 2022 r . Zbiórka uczestników nad J. Miejskim , pierwszy przystęp 9 godz. Planowany czas łowienia 3 godziny. Wpisowe na zawody wynosi 10 zł. Rywalizacja odbędzie się metodą mormyszka jedna wędka. Bardzo Serdecznie zapraszamy członków naszego koła.
Obowiązkowe jest posiadanie obuwia antypoślizgowego. Zarząd Koła zastrzega sobie w razie niekorzystnych warunków jak brak pokrywy lodowej dostatecznie bezpiecznej , zawody mogą być odwołane lub przesunięte na inny termin odbycia się zawodów.
Szanowni Koledzy pamiętajmy, że znoszenie kolejnych ograniczeń nie zwalnia nas z odpowiedzialności! Pamiętajmy m.in. o zachowaniu bezpiecznych odległości, maseczek i środków dezynfekujących. Dbajmy o siebie i innych.
Uprzejmie prosimy o zgłoszenie przybycia na zawody do dnia 13.01.2022 (czwartek) do godziny 17:00 pod numerem telefonu 509 031 275 (Sadura Krzysztof) Gospodarz Zarząd Koła nr 49.
Brak zgłoszenia się na przybycie na zawody wyklucza wędkarza do wzięcia udziału w dniu odbywania się zawodów.
Serdecznie Zapraszamy

 

Poleć znajomemu

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Wiadomości

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty