Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

XVI Otwarte Mistrzostwa Szkół Województwa Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym

Aktualności | 2022-05-18 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

 

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Opolu uprzejmie informuje, że we współpracy ze Szkolnym Związkiem Sportowym „Opolskie” organizuje XVI Otwarte Mistrzostwa Szkół Województwa Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym.  

Pragniemy   podkreślić,   że   impreza   umieszczona jest w Terminarzu, zamieszczonym na stronie internetowej SZS „Opolskie” (www.szsopolskie.pl).  

        Zwracamy   uwagę,  że  zawody  odbędą się w dniu 21 maja  2022 r.  (sobota).  Wszelką pomoc  w przygotowaniu reprezentantów szkoły do imprezy udzielą Państwu miejscowe koła PZW, które z pewnością wesprą te przygotowania   zarówno   organizacyjnie    jak   i  finansowo.  Do udziału w imprezie zapraszamy wszystkich, także tych, którzy nie są zrzeszeni w PZW i nie posiadają karty wędkarskiej! (dot. uczniów do 14 roku życia)

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy załączono w Komunikatach Nr 1 i Nr 2. Pragniemy podkreślić, że zawody te będą eliminacją do II Uczniowskich Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Spławikowym, których rozegranie jest planowane jest w dniach 4-5 czerwca 2022r. na Odrze w Opolu.

Szczegółowe informacje o tej imprezie opublikowane zostaną w terminie późniejszym.

 

Prezes ZO PZW Opole

Wiesław Miś

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Sonda

Ile masz lat? (dotyczy członków PZW)
< 16
16-17
18-26
27-40
41-65
> 65
Głosuj wyniki

Na skróty