Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Ogólnopolska Konferencja Działaczy Młodzieżowych PZW – Rawa Mazowiecka 2022

Aktualności | 2022-10-12 | Publikujący: Młodzież PZW

42 552 członków-uczestników w PZW !!!

 

W dniach od 7 do 9 października 2022r. w Rawie Mazowieckiej odbyła się, organizowana przez Radę ds. Młodzieży ZG PZW, Ogólnopolska Konferencja Działaczy Młodzieżowych PZW. W jej trakcie m.in. dokonano oceny pracy struktur PZW w ostatnim czasie, w środowisku dzieci i młodzieży.

 

Zwrócono uwagę w jej toku m.in.  na istotny wpływ  sponsoringu na atrakcyjność oferty naszego Związku dla tej grupy wiekowej. Potwierdzono atrakcyjność organizowanego corocznie cyklu Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży w  Sportach Wędkarskich oraz Centralnych Młodzieżowych Obozów Wędkarskich PZW, od kilku lat organizowanych w Oćwiece k/ Żnina. Postanowiono także kontynuować realizację bądź wsparcie organizowanych od kilku lat krajowych imprez spławikowych i rzutowych, skierowanych do uczniów szkół różnych typów, w tym także imprez strefowych o charakterze sportowym. Wszystkie szeroko rozumiane informacje, dotyczące tego zagadnienia, zawarto w specjalnie przygotowanej przez Radę na tę okoliczność broszurze informacyjnej. Jednak najważniejszą informacją jaką przekazano uczestnikom konferencji był komunikat, w którym stwierdzono rekordową liczbę 42 552 członków – uczestników zrzeszonych w naszej Organizacji, i to już wg stanu na koniec sierpnia br.! Oznacza to co najmniej  podwojenie liczby najmłodszych wędkarzy  na przestrzeni ostatnich trzech kadencji władz Związku!

Atrakcyjnym uzupełnieniem programu konferencji były gruntowe zawody wędkarskie, w których wzięła udział zdecydowana większość jej uczestników. Na zakończenie zgromadzenia przyjęto projekt Kalendarza Centralnych Imprez Wędkarskich na rok 2023, organizowanych pod patronatem  Rady ds. Młodzieży ZG PZW, z postulatem do Głównego Kapitanatu Sportowego, aby pozostałe sportowe imprezy przeznaczone w roku 2023 dla młodzieży, planowane były w sposób nie kolidujący z ofertą Rady. 

 

Wiesław Miś

Wiceprezes ZG PZW ds. Młodzieży

Autor zdjęć kol. Andrzej Białous

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Sonda

Ile masz lat? (dotyczy członków PZW)
< 16
16-17
18-26
27-40
41-65
> 65
Głosuj wyniki

Na skróty