Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

RYBOMANIA 2023 jest już historią. 14-15.10.23 widzimy się na festiwalu wędkarstwa w Kielcach!

Aktualności | 2023-03-17 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

RYBOMANIA 2023 jest już historią. Tak wygląda podsumowanie targów oczami organizatora Miłosza Jankowiaka, dyrektora projektu:

💬“Ostatnia edycja Targów Wędkarskich RYBOMANIA odbyła się w marcu 2020 roku, niemal w momencie wybuchu pandemii w naszym kraju. Jej uczestnicy nie mogli przypuszczać, że kolejny raz w poznańskich pawilonach spotkają się aż po trzech latach, w zupełnie innej rzeczywistości. – Choć wydarzenia targowe dopiero odbudowują się w niełatwych czasach, miniona RYBOMANIA przyciągnęła tysiące profesjonalistów i hobbystów, a wystawcy porównywali swoje odczucia do najlepszych edycji tego wydarzenia. Wierzymy, że to doskonała podstawa do budowania zasięgu i renomy tego wydarzenia w Polsce i naszej części Europy”.

💬Polski Związek Wędkarski był obecny na miejscu jako partner merytoryczny całego wydarzenia. Stanowisko PZW cieszyło się zainteresowaniem. Super było wrócić do Poznania po długiej przerwie, spotkać się z wędkarzami, wystawcami, producentami sprzętu. Nie możemy doczekać się kolejnej edycji targów. W 14-15 października 2023 widzimy się na festiwalu wędkarstwa w Kielcach. Nie może was tam zabraknąć🐟‼️

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Sonda

Ile masz lat? (dotyczy członków PZW)
< 16
16-17
18-26
27-40
41-65
> 65
Głosuj wyniki

Na skróty