Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Komunikat Organizacyjny Spinningowe Mistrzostwa Koła – zaproszenie

Aktualności | 2023-05-25 | Publikujący: Koło PZW Lublin Miasto

Zarząd koła serdecznie zaprasza swoich członków na Spinningowe Mistrzostwa Koła, które odbędą się na zbiorniku Krzczeń w niedzielę 18 czerwca 2023. Zbiórka o godzinie 4:00 na stanicy wędkarskiej.


Zawody będą rozgrywane z łodzi, w dwuosobowych drużynach, w klasyfikacji indywidualnej. Zawodnicy pływający własnymi (minimum dwuosobowymi) łodziami zgłaszają ten fakt przy zapisie na zawody. Miejsce rozgrywania zawodów z dopuszczeniem tylko silników elektrycznych.


Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji indywidualnej, żywą rybą. Ryby dopuszczone do punktacji zgodnie z zasadami organizacji sportu wędkarskiego.


Ze względu na fakt, że zawody zostaną rozegrane żywą rybą, zawodnicy są zobowiązani do posiadania: podbieraka, siatki oraz aparatu do dokumentowania złowionych ryb.


Zawodnik po złowieniu ryby wykonuje zdjęcie i przesyła je do sędziego głównego zawodów celem weryfikacji. Telefon sędziego będzie podany na odprawie. Podczas wykonywania zdjęcia musi być widoczny numer miarki zawodnika. Zdjęcie na miarce wykonujemy kładąc rybę na prawym boku z pyszczkiem skierowanym w kierunku „0” (dotykając ścianki miarki) na miarce i płetwą grzbietową u góry zdjęcia, tak by widoczny był wynik pomiaru i cała ryba. Sędzia główny po otrzymaniu zdjęcia będzie potwierdzał zaliczenie ryby lub (jeżeli zdjęcie będzie nieczytelne) każe wysłać dodatkowe zdjęcie. Do momentu otrzymania potwierdzenia od sędziego zaliczenia ryby bądź jego braku ryby powinny być przechowywane w siatce w jak najlepszej kondycji. Następnie zawodnik uwalnia rybę i wpisuje wymiar do karty startowej oraz robi zdjęcie karty. Długość ryby (z dokładnością do 1 mm) , gatunek oraz sztuki zostają odnotowane w karcie startowej. Sekwencja zdjęcie/zdjęcia ryby i karty musi być zachowana. Jeżeli jest to niemożliwe ze względu na rozmiar ryby wówczas należy wykonać zdjęcie na wylosowanej miarce z dołączoną kartą startową zawodnika oraz z dodatkowym przymiarem. Zdjęcia powinny być wyraźne i czytelne ze względu na ryby dyskusyjne ( stykowe). Zawodnik zachowuje zdjęcia do weryfikacji końcowej.W celu właściwego przygotowania zawodów zawodnicy startujący w zawodach w dniu 18.06.2023 są zobowiązani do dokonania deklaracji uczestnictwa w zawodach w terminie do 14 czerwca 2023 r. u kolegi Mariusza Szlachty pod numerem 607 136 131( preferowana forma kontaktu SMS).

Dobrowolna opłata 20 zł. przeznaczona na wspólny poczęstunek po zawodach.

Dojazd na zawody we własnym zakresie.


Ochrona danych osobowych: Zarząd Koła Lublin Miasto informuje, że zgłoszenie zawodników na zawody jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zamieszczenie ich imion i nazwisk na listach startowych oraz zdjęć publikowanych przez nas na okręgowej stronie internetowej i stronie fb koła, jest oświadczeniem o zapoznaniu się z klauzulami, dotyczącymi ochrony i przetwarzania danych osobowych obowiązujących w Okręgu PZW w Lublinie.


Harmonogram zawodów:

4.00 - zbiórka zawodników na stanicy wędkarskiej j. Krzczeń

4.05-4.45 – potwierdzenie uczestnictwa w zawodach, losowanie,dokonanie opłat,odprawa,

4.45 - wypłynięcie

5.00 - rozpoczęcie wędkowania

12.00 - zakończenie wędkowania

12.00 -12.30 - spłynięcie, zdanie kart startowych Komisji Sędziowskiej ,

12.30 -13.30 - wspólne biesiadowanie

13.30 - ogłoszenie wyników

13.40 - zakończenie zawodów


Prosi się zawodników o rozważne dysponowanie czasem przed zbiórką i wodowanie łodzi.


Każdy z zawodników jest zobowiązany do uczestnictwa w zawodach do końca zgodnie z harmonogramem pod rygorem dyskwalifikacji.


Obsada sędziowska :

Sędzia Główny - Chodorowski Zygmunt


Zaplecze techniczne:

kol. Łukasz Knap, Paweł Knap


O wszelkich zmianach w zawodach decyduje organizator.


Uwaga: W przypadku wystąpienia złych warunków atmosferycznych lub niskiej frekwencji zastrzegamy możliwość przełożenia zawodów na inny termin, o czym powiadomimy w odrębnym komunikacie.


Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach


Z wędkarskimi pozdrowieniami

Zarząd Koła Lublin Miasto

 

Poleć znajomemu

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Sonda

Będąc na urlopie wędkujesz ...
sam
z kolegami
z żoną
z dzieckiem
z dalszą rodziną
Głosuj wyniki

Na skróty