Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Zawody międzykołowe

Mistrzostwa Kadetów Rejonu III-go

Po sobotnich "Młodych Talentach" w niedzielę przyszedł czas na Mistrzostwa Rejonu III-go w kategorii kadetów. W zawodach wystartowali praktycznie ci sami zawodnicy co w "Młodych talentach", co związane jest przede wszystkim z ogromnymi brakami w tej kategorii wiekowej we wszystkich kołach naszego rejonu, a może nawet w skali krajowej. Zresztą fakt że na 12 kół PZW które wchodzi w skład Rejonu III-go tylko pięc było w stanie wystawić trzy osobowe drużyny.

Bezkonkurencyjną okazała się dzisiaj drużyna Koła PZW 36 Milowice w składzie Adam Olszewski, Wojciech Janecki i Marcin Miśtal. Wszyscy Ci zawodnicy zajeli pierwsze miejsca w swoich sektorach. Druga była drużyna Koła 37 Mysłowice, a trzecie miejsce przypadło zawodnikom Koła 55 Sosnowiec Niwka. Druzyna Koła Klimontów zakończyła rywalizację na piątym miejscu.

Zwycięzka drużyna otrzymała z rąk opiekuna rejonu kol. Janusza Olszewskiego puchar ufundowany przez Komisję Młodzieżową przy ZO PZW w Katowicach. Dla wszystkich druzyn i większości zawodników były dyplomy, a słodycze i nagrody oczywiście dla wszystkich.

 

Poniżej pełne wyniki i fotki z zawodów

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Wiadomości

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Sonda

Będąc na urlopie wędkujesz ...
sam
z kolegami
z żoną
z dzieckiem
z dalszą rodziną
Głosuj wyniki

Na skróty