Polecamy

Piękno Roszkowa Bobrowego

Roszków Bobrowy to 50h pięknego krajobrazu, czystej wody, dużych ryb, ostoja ptactwa wodnego i dużo wody do wędkowania. Bogactwo ... więcej

Wędkarski piknik rodzinny

W ostatnią niedzielę lipca na stawie „ERG” w Żorach odbyły się zawody wędkarskie rodzin członków naszego Koła. Ładna ... więcej

Mistrzowie Koła nr 18

Zakończyły się zmagania w zawodach o Mistrzostwo Koła nr 18 Jastrzębie Miasto. II tura zawodów odbyła się na stawie ... więcej

Puchar Prezesa zdobyty

Pogoda „wędkarska” Zapowiadało się dobrze, rano pochmurnie, ale spokojnie, później pogoda się ... więcej

Puchar Kapitana Sportowego

W niedzielę 10 czerwca na stawie ERG w Żorach odbyły się zawody o Puchar Kapitana Sportowego Koła PZW nr 18 Jastrzębie Miasto. Zawody zaliczane ... więcej

Zawody z okazji 45-lecia Koła

W niedzielę 8 lipca na na stawie Papierok odbyły się zawody z okazji 45-lecia naszego Koła .   Zwyciężył kol. Adam ... więcej

Kobietom

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń oraz życzliwości. Niech ... więcej

Dzień Dziecka czyli dzieci z wędką

W sobotę 5 czerwca na stawie Jastrzębie Dolne Koło PZW Jastrzębie Miasto zorganizowało zawody wędkarski dla dzieci z okazji ich święta Dnia ... więcej

Zawody Rodzinne

14 sierpnia na stawie ERG w Żorach odbyły się zawody Rodzinne Naszego Koła startowało 19 par. Zawody przebiegały w przyjemnej ... więcej

Zawody o Puchar Zarządu

W niedzielę 28 sierpnia na stawie Papierok odbyły się zawody o Puchar Zarządu. Zawody zaliczanie do Grand Prix. Pierwsze miejsce zdobył ... więcej

Najaktywniejsi

Zebranie Sprawozdawcze Koła

Aktualności | 2022-12-05 | Publikujący: Koło PZW nr 18 Jastrzębie Miasto

W dniu 27 listopada odbyło się Zebranie Sprawozdawcze Naszego Koła. Prezes Koła Bogumił Rączkowski omówił działalność Zarządu w mijającym roku. Sprawozdanie finansowe złożyła Skarbnik Koła. Swoje sprawozdania złożyli: Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Henryk Lewkowicz, Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego Jerzy Pielesz. Zebranie jest miejscem gdzie można podziękować wyróżniającym się wędkarzom i działaczom. I tak kol. Bogumił Rączkowski został odznaczony Złotą odznaką PZW, kol. Henryk Lewkowicz otrzymał Odznakę za Zasługi w Rozwoju ...... więcej

Zarybienie stawu Roszków Bobrowy

Aktualności | 2022-11-09 | Publikujący: Koło PZW nr 18 Jastrzębie Miasto

Dzisiaj (09 listopada) został zarybiony nasz zbiornik Roszków Bobrowy. Zarybiliśmy karpiem handlowym w ilości 820kg W związku z zarybieniem zbiornik zostaje zamknięty (nie można wędkować) od dzisiaj (09.11) od godz. 9.00 do piątku do godz. 24.00 Za niedogodność przepraszamy wędkarzy. Zarząd Koła ... więcej

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE KOŁA JASTRZĘBIE MIASTO

Aktualności | 2022-11-07 | Publikujący: Koło PZW nr 18 Jastrzębie Miasto

27 listopada w Szkole Podstawowej nr 10 przy ulicy Zielonej odbędzie się Zebranie Sprawozdawcze naszego Koła.W porządku zebrania będą między innymi: sprawozdanie Zarządu z jego działalności w 2022 roku, sprawozdanie Skarbnika Koła, sprawozdanie Komisji Rewizyjnej, dyskusja, przyjecie projektów uchwał.Zebranie jestnajważniejszych wydarzeń dla członków każdego Koła, tylko na zebraniu podejmowane są ważne dla nas decyzje. Zapraszamy wszystkich członków Koła na zebranie. Wasza obecność na zebraniu, wasze opinie są dla nas cennym źródłem ...... więcej

Spinning 2022

Aktualności | 2022-10-10 | Publikujący: Koło PZW nr 18 Jastrzębie Miasto

W niedzielę 9 października na zbiorniku nr 607 Roszków Bobrowy odbyły się zawody Naszego Koła "Spinning 2022". Pierwsze miejsce zdobył kol. Kloczkowski Zbigniew - szczupak 68 cm. drugie miejsce kol. Wodo Tadeusz, trzecie młoda członkini Koła - Jakubczyk Julia. Puchary zwycięzcom wręczał osobiście Prezes Koła Bogumił Rączkowski. Gratulujemy Zarząd Koła PZW nr 18 Ważne! Zapraszamy członków Naszego Koła na Zebranie Sprawozdawcze, które odbędzie się 27 listopada w Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Zielonej.... więcej

Termin Zebrania Sprawozdawczego Koła

Aktualności | 2022-10-01 | Publikujący: Koło PZW nr 18 Jastrzębie Miasto

Puchar Jesieni

Aktualności | 2022-09-26 | Publikujący: Koło PZW nr 18 Jastrzębie Miasto

W niedzielę 25.09 na zbiorniku Roszków Bobrowy odbyły się ostatnie zawody z cyklu Grand Prix. Pierwsze miejsce zdobył kol. Sebastian Jakubczyk - wynik: 8010, drugie kol. Bolesław Kulczyński - wynik: 7590, trzecie kol. Zbigniew Kloczkowski - wynik 7170. Gratulujemy... więcej

Emeryci nad wodą

Aktualności | 2022-09-18 | Publikujący: Koło PZW nr 18 Jastrzębie Miasto

W niedzielę 18 września odbyły się na stawie Plaża (Jastrzębie Dolne) Zawody Emerytów. Pierwsze miejsce Zdobył kol. Czesław Gocman i jednocześnie złowił Rybę zawodów - sandacza o długości 75 cm. Drugie miejsce zdobył kol. Marek Łechtański, trzecie Ryszard Jakubczyk. Gratulujemy... więcej

Zawody Emerytów Koła

Aktualności | 2022-09-15 | Publikujący: Koło PZW nr 18 Jastrzębie Miasto

Zapraszamy kolegów wędkarzy Naszego Koła na Zawody Emerytów, które odbędą się na stawie Plaża (Jastrzębie Dolne) 18 września. Zbiórka nad stawem godz. 7.00 Zarząd Koła... więcej

Aktualności | 2022-08-31 | Publikujący: Koło PZW nr 18 Jastrzębie Miasto

W niedzielę 28 sierpnia na stawie Papierok odbyły się zawody o Puchar Zarządu. Zawody zaliczanie do Grand Prix. Pierwsze miejsce zdobył kol. Andrzej Bartkowiak – wynik 6240, drugie miejsce zdobył kol. Tomasz Węgrzyn – wynik 5235 a trzecie miejsce wywalczył kol. Marek Łechtański – wynik 4665. Gratulujemy kolegom. Zapraszamy na Zawody Emerytów Naszego Koła w dniu 18.09 godz. 7.00 na staw Plaża – Jastrzębie Dolne. Wyniki zawodów w Załączniku ... więcej

Aktualności | 2022-08-15 | Publikujący: Koło PZW nr 18 Jastrzębie Miasto

14 sierpnia na stawie ERG w Żorach odbyły się zawody Rodzinne Naszego Koła startowało 19 par. Zawody przebiegały w przyjemnej atmosferze z lekką nutą współzawodnictwa. Zawody wygrała para – Teodora i Tomasz Jachimczukowie, drugie miejsce zdobyli Sebastian Jakubczyk z córką, trzecie miejsce zdobyli Irena Andrzejewska i Bogumił Rączkowski. Gratulujemy i zapraszamy za rok. Więcej zdjęć na naszej stronie na facebooku:https://www.facebook.com/jastrzebiepzw.kolo18 ... więcej