Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Zezwolenie na wjazd do lasu (Nadleśnictwo Świeradów)

Informujemy, że Okręg PZW w Jeleniej Górze zawarł porozumienie z Nadleśnictwem Świeradów w zakresie korzystania z infrastruktury leśnej, udostępniania dróg wewnętrznych do zbiorników zaporowych: Złotniki i Leśna na terenie leśnictw Olszyna i Czocha, celem uprawiania amatorskiego połowu ryb. Koszt zezwolenia wynosi 25,00 zł brutto/szt.

Przypominamy wszystkim wędkarzom, że:

- na terenach leśnych i przylegających do lasu obowiązuje bezwzględny zakaz używania otwartego ognia oraz przedmiotów łatwopalnych;

      -  na terenach leśnych obowiązuje uporządkowanie po sobie wszelkiego rodzaju śmieci;

      - pierwszeństwo na drogach leśnych mają: pojazdy pracowników Lasów Państwowych, pojazdy Zakładów Usług Leśnych, samochody transportujące drewno, turyści uprawiający rekreację – pierwszeństwo obowiązuje bez względu na kierunek poruszania się;

     - postoje samochodów mogą odbywać się wyłącznie w punktach wyznaczonych przez miejscowego leśniczego, a wjazd pojazdami silnikowymi poza udostępnionymi drogami jest zakazany.

Wędkarze mogą pobierać zezwolenia w następujących Kołach PZW: Lwówek Śląski, Leśna, Lubań "Miasto", Gryfów Śląski, Mirsk, Szklarska Poręba, Olszyna, Lubań "Wiarus", Zawidów oraz w biurze Zarządu Okręgu.

 

 

Rzecznik prasowy Okręgu

Paweł Kłobucki

 

 

MAPY - KLIKNIJ TUTAJ

 

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin