Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Zezwolenie na wjazd do lasu (Nadleśnictwo Świeradów)

Informujemy, że Porozumienie z Nadleśnictwem Świeradów w zakresie korzystania z infrastruktury leśnej oraz udostępnienia dróg wewnętrznych na terenach leśnych pozostających w zarządzie Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe Nadleśnictwo Świeradów zostało podpisane. Wjazd pojazdami silnikowymi możliwy jest wyłącznie drogami wskazanymi na mapach (w załączeniu), dla osób posiadających aktualne składki członkowskie uprawniające do połowu ryb oraz zezwolenie Nadleśnictwa.


Zezwolenia na wjazd do lasu można pobierać u skarbników Kół PZW: Lwówek Śląski, Leśna, Lubań „Miasto”, Lubań „Wiarus”, Gryfów Śląski, Mirsk, Szklarska Poręba, Olszyna, Zawidów oraz w biurze ZO PZW w Jeleniej Górze. Koszt zezwolenia wynosi 18 zł. Podczas pobierania zezwolenia obowiązuje okazanie dokumentów wędkarskich uprawniających do połowu ryb w 2021 roku. Zezwolenia wydawane są wyłącznie członkom Okręgu PZW w Jeleniej Górze.


Przypominamy!!!

Osoby korzystające z infrastruktury leśnej obowiązuje przestrzeganie ograniczeń w użytkowaniu gruntów leśnych wynikających m.in. z przepisów prawa powszechnie obowiązującego, w szczególności ustawy o lasach, ustawy o ochronie przyrody i ustawie o ochronie przeciwpożarowej oraz wskazań Nadleśnictwa; bezwzględny zakazie używania na terenach leśnych i przylegających do lasu otwartego ognia oraz przedmiotów łatwopalnych, jak również zakaz organizowania ognisk oraz palenia papierosów; bezwzględne utrzymanie czystości i porządku, a także uporządkowanie miejsca postoju z powstałych odpadów, w przypadku prowadzenia prac leśnych w bezpośrednim sąsiedztwie wyznaczonych do korzystania dróg leśnych; przestrzeganie czasowego zakazu korzystania ze wskazanych miejsc; bezwzględne podporządkowanie się w sytuacji nagłej akcji ratowniczej lub gaśniczej poleceniom pracowników Nadleśnictwa lub innych uprawnionych służb i w miarę możliwości udzielenie im niezbędnej pomocy.

 

 

Mapy dojazdowe do zbiorników Czocha i Złotniki

 

Mapa występowania cietrzewia

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin