Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zmiany w zezwoleniu na 2015 rok

Aktualności | 2014-12-19 | Publikujący: Lubań "Miasto"

Od piątku 19 grudnia br. w sklepie wędkarskim przy ulicy Żymierskiego 2 można opłacać składki uprawniające do wędkowania nad wodami Polskiego Związku Wędkarskiego w nadchodzącym 2015 roku. Przy tej okazji są wydawane zezwolenia na amatorski połów ryb wędką na 2015 rok. Przypominamy o obowiązku ich prowadzenia. W porównaniu do poprzedniego roku zostały w nim wprowadzone zmiany.

 

Największe dotknęły miłośników łowienia ze środków pływających. Przykładowo nad zbiornikami Pilchowickim, Leśniańskim oraz Złotnickim został wprowadzony całkowity zakaz wędkowania od 1 stycznia do 31 maja. Ponadto wprowadzony został zakaz wędkowania w porze nocnej w terminie od 1 czerwca do 30 września. W połączeniu z zapisem wyciągniętym z Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb (Rozdział 4, § 3, pkt. 3.4i) oznacza to, że wędkowanie w porze nocnej z jednostek pływających będzie niemożliwe.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

  • Wojtek Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

    I gdzie tu równouprawnienie? Teraz to dopiero kombinatorzy będą mieli pole do popisu! Już widzę jak straż rybacka za każdym razem będzie reagowała jak pojawi się łódka na wodzie. Szczególnie w nocy... Jak się bawimy to na całość - proponuję takie same zakazy wprowadzić dla wędkarzy łowiących z brzegu. Bez znaczenia czy łowią na bułkę czy na żywca czy spinning. Wtedy będzie sprawiedliwie!

  • undro adam Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

    Mam małe pytanie kto to wymyślił ??????????????????

  • undro adam Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

    Kogoś tu pogieło !!!!!!!!!!!!!!!

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin