Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Uwaga, kłusownik!

Aktualności | 2015-04-17 | Publikujący: Lubań "Miasto"

Wody będące pod opieką Polskiego Związku Wędkarskiego w powiecie lubańskim niestety nie są wolne od kłusownictwa. Dowodem na to jest odkrycie, którego w piątek 17 kwietnia dokonali strażnicy Społecznej Straży Rybackiej powiatu lubańskiego.

Nad Zbiornikiem Leśniańskim strażnicy zauważyli znajdujące się w wodzie butelki. Ich układ wydał się im podejrzany o czym poinformowana została Państwowa Straż Rybacka. Po wspólnej długotrwałej obserwacji podjęta została decyzja o sprawdzeniu w/w butelek. Okazało się, że były one ze sobą połączone blisko 200m sznurem, do którego było przywiązanych kilkadziesiąt haczyków z żywcem. Na szczęście żaden drapieżnik będący pod ochroną nie dał się skusić na zastawioną pułapkę.

Wędkarzy prosimy by w przypadku zauważenia podejrzanych przedmiotów znajdujących się w wodzie zgłaszać pod numer 696085641.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Marcin Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  marcinswidnik

  Surowo ich karać i zarabiać na nich!

 • kuppanmleko Data dodania: 6 lat temu Oceń: 4 + / -

  Bardzo dobrym pomysłem na walke z kłusownictwem jest udostępnienie akwenu dla łowców podwodnych, widzą oni dokładnie co dzieje się pod wodą, wiec bardzo szybko znajdują sieci i inne narzedzia do kłusownictwa. Na wodach udostępnionych do łowiectwa kłusownictwo praktycznie zanika. Proszę brać przykład z PZW Gorzów.

 • emeryt Data dodania: 8 lat temu Oceń: 1 + / -

  Trzeba wszelkimi sposobami tępić to dziadostwo (kłusowników).Gratki dla Strażników za udaną akcję.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin