Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

ELEKTRONICZNA SPRZEDAŻ SKŁADEK CZŁONKOWSKICH - JUŻ DOSTĘPNA

W związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemii, która w znaczący sposób ograniczyła naszą codzienność, Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Jeleniej Górze w celu przeciwdziałania zarażeniom i ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 (koronawirus) oraz umożliwienia nabycia składek członkowskich podczas obowiązkowego zawieszenia działalności Kół PZW Okręgu w okresie od 30 marca do 13 kwietnia br., wprowadził możliwość wykupienia składek członkowskich drogą elektroniczną.

 

Od dzisiaj (25.03.2020 r.) składki członkowskie dostępne są poprzez platformę: pzwjeleniagora.eparki.pl .
Za pomocą dostępnej aplikacji możliwe jest opłacenie składek członkowskich zarówno podstawowych, jak i ulgowych, w tym wniesienie składek przez osoby, które miały przerwę członkowską w PZW (składki członkowskie z wpisowym).

 

Po zalogowaniu, wędkarz postępując zgodnie z kolejnymi poleceniami (obligatoryjnie należy wskazać macierzyste Koło) w zakładce MOJE ZAKUPY ma dostępne E-zezwolenie wraz z regulaminem i rejestrem połowu (w przypadku zapełnienia rejestru należy pobrać rejestr uzupełniający dostępny na stronie internetowej Okręgu http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/23/cms/szablony/27321/pliki/rejestr_uzupelniajacy_2020.pdf).
Do opłaty wnoszonej przez wędkarza pobierana jest prowizja dla Operatora platformy za jej prowadzenie oraz pokrycie kosztów związanych z elektronicznymi płatnościami.

 

Potwierdzeniem dokonania opłaty jest wygenerowane imienne zezwolenie na 2020 rok, które wędkarz zobowiązany jest mieć przy sobie. Posiadanie E-zezwolenia nie wymaga wklejania znaków do legitymacji.
Nie mniej jednak na wędkarzu, który wykupił E-zezwolenie, spoczywa obowiązek poinformowania macierzystego Koła PZW o dokonaniu płatności drogą elektroniczną, celem uzupełnienia kartoteki ewidencyjnej, zdania rejestru połowu za 2019 rok oraz dokonania innych opłat wynikających z uchwał podjętych przez Walne Zgromadzenie Członków Koła (np. ekiwalent). Czynności tych należy dokonać nie później niż do 30 czerwca br.

 

Wykupione E-zezwolenie upoważnia wyłącznie do prowadzenia amatorskiego połowu ryb w wodach Okręgu PZW w Jeleniej Górze. Osoby zainteresowane wędkowaniem w Okręgach będących sygnatariuszami porozumienia Strefy I (tj. Zielona Góra, Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Nadnotecki w Pile, Słupsk, Elbląg) zobowiązane są do posiadania zezwoleń poszczególnych Okręgów. Wydawanie tych zezwoleń zostanie wznowione wraz z opanowaniem sytuacji epidemiologicznej.

 

Za pomocą platformy pzwjeleniagora.eparki.pl możliwe jest wnoszenie składek i opłat przez cudzoziemców i osoby niezrzeszone, a także składek i opłat okresowych. Aplikacja nie umożliwia opłacania składek przez osoby nowo wstępujące do PZW.

 

Regulamin sprzedaży online zezwoleń Okręgu PZW w Jeleniej Górze znajduje się w zakładce REGULAMIN https://pzwjeleniagora.eparki.pl/uploads/parki_regulamin_pzwjeleniagora_pl.pdf

 

 

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin