Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI KÓŁ PZW DO 13 KWIETNIA 2020 r.

Na podstawie Uchwały Nr 412 ZO PZW w Jeleniej Górze z dnia 25.03.2020 roku - w związku z panującą w Polsce epidemią, w celu przeciwdziałania zakażeniom oraz ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 (koronawirus) - wprowadza się czasowe ograniczenie sprzedaży znaków wędkarskich oraz wydawania zezwoleń przez Koła PZW naszego Okręgu w terminie od 30 marca do 13 kwietnia 2020 r.


W tym okresie możliwe jest zakupienie składek członkowskich poprzez E-zezwolenie za pomocą platformy: pzwjeleniagora.eparki.pl .


Wędkarze, którzy wykupili E-zezwolenie zobowiązani są do zgłoszenia skarbnikowi macierzystego Koła PZW, w terminie do 30 czerwca 2020 r., faktu elektronicznego opłacenia składek, w celu uzupełnienia kartoteki ewidencyjnej wędkarza oraz zdania rejestru połowu ryb za 2019 r. Ponadto wędkarz zobowiązany jest uiścić w w/w terminie w kasie koła inne dodatkowe opłaty, wynikające z uchwał podjętych przez Walne Zgromadzenia Członków poszczególnych Kół PZW (np. ekwiwalent).


Jeżeli wędkarz dokonał opłaty składek członkowskich w innym Kole PZW niż macierzyste, zobowiązany jest do przekazania kartoteki ewidencyjnej do nowego Koła w najszybszym możliwym terminie, nie później jednak niż do 31.08.2020 r.


Jednocześnie informujemy, że decyzją Zarządu Okręgu, w związku z wyjątkową sytuacją w działalności Okręgu PZW w Jeleniej Górze związaną z epidemią wywołaną wirusem SARS-CoV-2 (koronawirus), zwalnia się wędkarzy, którzy posiadają opłacone składki członkowskie za 2019 rok z obowiązku dokonywania wpisowego, bez względu na termin dokonywania wpłat składek członkowskich za 2020 r. Składki wpisowe w 2020 roku opłacają osoby nowo wstępujące do Polskiego Związku Wędkarskiego oraz osoby, które nie uiściły składek członkowskich w 2019 roku.


Liczymy na zrozumienie zaistniałej sytuacji.
Zarząd Okręgu PZW
w Jeleniej Górze

 

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin