Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

OGRANICZENIA W PRACY BIURA ZARZĄDU OKRĘGU

Informuję, że z uwagi na pogarszającą się sytuację związaną z epidemią COVID-19 od dnia 22 marca br. zostają wprowadzone następujące ograniczenia w pracy biura Zarządu Okręgu:


1. Terminy wizyt, w celu załatwienia spraw wymagających osobistego stawiennictwa w biurze ZO, muszą być wcześniej ustalone telefonicznie z pracownikiem biura ZO właściwym dla charakteru załatwianej sprawy. Dotyczy to również skarbników pobierających znaki oraz rozliczających raporty finansowe. Prosimy o wcześniejsze przekazywanie informacji w zakresie zapotrzebowania na znaki i inne materiały niezbędne do pracy Kół PZW.

 

2. Wszelkie sprawy niewymagające osobistego stawiennictwa w biurze ZO należy załatwiać drogą elektroniczną lub telefoniczną. Dane kontaktowe do poszczególnych pracowników znajdują się na stronie internetowej Okręgu

 

3. Przypominam, że osoby załatwiające sprawy w biurze ZO obowiązuje noszenie maseczek ochronnych oraz dezynfekcja rąk.


Jednocześnie apeluję o zachowanie obowiązujących obostrzeń sanitarnych przez wędkarzy wnoszących składki członkowskie u skarbników Kół tj. stosowanie maseczek ochronnych, dezynfekcji rąk oraz odstępu od innych osób. Proszę o bezwzględne stosowanie się do zasad sanitarnych ustalonych przez Zarządy Kół PZW.


Odpowiedzialne zachowanie pozwoli na bezpieczne funkcjonowanie zarówno Kół PZW, jak i biura Zarządu Okręgu.


Joanna Spychała

Dyrektor biura Zarządu Okręgu

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin