Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Szkolenie sędziów wędkarskich – Gryfów Śląski 18 marca 2023 r.

Okręgowy Kapitanat Sportowy przy ZO PZW w Jeleniej Górze informuje,że w dniu 18 marca 2023 r. (sobota) w godz. od 10.00 do 14:00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Gryfowie Śląskim odbędzie się szkolenie sędziów wędkarskich naszego Okręgu. Szkolenie dotyczy wszystkich aktywnych sędziów klas podstawowej i okręgowej.


Po zakończonym szkoleniu odbędzie się egzamin dla nowych sędziów na klasę podstawową oraz dla sędziów pragnących podwyższyć uprawnienia z klasy podstawowej na okręgową i z okręgowej na krajową. Materiały na szkolenie dostępne są tutaj https://www.pzw.org.pl/jeleniagora/cms/21425/zasady_organizacji_sportu_wedkarskiego_w_pzw_na_rok_2023


Potwierdzenie udziału w szkoleniu oraz zgłoszenia do egzaminu należy przesyłać drogą mailową: biuro@pzw.jgora.pl do dnia 15 marca br.


Osoby biorące udział w szkoleniu (kandydaci na sędziów wędkarskich) muszą posiadać do wglądu ważną legitymację członkowską PZW, a przystępujący do egzaminu również jedno zdjęcie (format legitymacyjny).

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin