Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

SPOTKANIE MŁODZIEŻOWEJ STREFY POŁUDNIOWO-ZACHODNIEJ RADY DS. MŁODZIEŻY ZG PZW

W dniach 10 -11 marca br. w Kamiennej Górze odbyło się doroczne spotkanie działaczy młodzieżowych Strefy Południowo-Zachodniej Rady ds. Młodzieży ZG PZW, którego mieliśmy przyjemność być gospodarzem. W spotkaniu udział wzięło 27 osób z Okręgów PZW: Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice, Kraków, Konin, Legnica, Opole, Poznań, Sieradz, Wałbrzych, Wrocław, Zielona Góra i Jelenia Góra. Obradom przewodniczyli Kol. Wiesław Miś – Wiceprezes ZG PZW ds. młodzieży oraz Kol. Paweł Kurzawa i Kol. Grzegorz Rutkowski – koordynatorzy Strefy.

W toku spotkania omawiano realizację zadań Komisji Młodzieżowych poszczególnych Okręgów za 2022 rok i plany działania na rok bieżący oraz zagadnienia dotyczące realizacji Centralnego Obozu Młodzieżowego, Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży w Sportach Wędkarskich, Uczniowskich Spławikowych Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych w Lubsku. Ponadto podjęta została decyzja w sprawie organizatora Młodzieżowej Olimpiady Strefowej w 2023 r. (Okręg PZW Konin) oraz przyjęto deklarację na zorganizowanie spotkania strefowego i olimpiady strefowej w 2024 roku. Działacze wymienili się swoimi doświadczeniami w pracy z młodzieżą oraz problemami, jakie napotykają w trakcie realizacji swoich zadań.

W imieniu własnym oraz członków Okręgowej Komisji Młodzieżowej w Jeleniej Górze dziękuję wszystkim uczestnikom za przybycie i merytoryczną dyskusję.


Przewodniczący OKM PZW Jelenia Góra
Koordynator strefy południowo-zachodniej
Paweł Kurzawa

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin