Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

MŁODZIEŻOWY OBÓZ WĘDKARSKI „WOJNOWO 2023”

Okręgowa Komisja Młodzieżowa przy ZO PZW w Jeleniej Górze serdecznie zaprasza młodzież w wieku 9-16 lat zrzeszoną w Okręgu PZW w Jeleniej Górze do udziału w Młodzieżowym Obozie Wędkarskim „Wojnowo 2023”.

 

Miejsce obozu: Ośrodek Wypoczynkowy „WOJNOWO”, 66-120 Kargowa, Wojnowo 36 www.wojnowo.pl

Termin obozu: od 10 lipca do 20 lipca 2023 r.

Opłata: 1.600 zł od osoby

 

Młodzieżowy Obóz Wędkarski to propozycja zarówno dla tych, którzy mają już za sobą pierwsze sukcesy, jak i tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z wędkarstwem. Zajęcia wędkarskie to podstawa obozu. Łowimy z brzegu i pomostu, wykorzystujemy różne techniki, próbujemy złowić różne gatunki ryb. Uczymy się jak szanować środowisko naturalne oraz zdobywamy wiedzę teoretyczną i praktyczną z ekologii. A w przerwach od wędkarstwa spędzamy razem czas na zabawach, grach terenowych oraz innych atrakcjach, nad malowniczym jeziorem w samym sercu lasu.

 

Zgłoszeń można dokonywać indywidualnie lub za pośrednictwem macierzystego Koła PZW, w terminie do 5 maja 2023 roku. Kartę kwalifikacyjną, podpisany Regulamin oraz Umowę w dwóch egzemplarzach należy przesłać lub złożyć w biurze Zarządu Okręgu (58-500 Jelenia Góra, ul. Wańkowicza 13).

 

 

Uwaga Koła PZW!

Istnieje możliwość dofinansowania kosztów pobytu uczestników obozu z „Funduszu Wsparcia Kół PZW”. Koła PZW zamierzające skorzystać z dofinansowania zobowiązane są do przesłania wniosku (zgodnie z obowiązującym wzorem) w terminie do 5 maja 2023 roku.

 

Dodatkowych informacji w sprawie obozu udzielają:

  1. Patryk Utkowski tel. 535 859 110
  2. Joanna Spychała tel. 75 75 222 46

 

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin