Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

ZAWODY JUBILEUSZOWE KOŁA PZW JELENIA GÓRA „ENERGETYK”

W dniu 13 maja br. na zbiorniku Cegielnia w Jeleniej Górze – Sobieszowie rozegrane zostały Jubileuszowe Zawody z okazji 40-lecia działalności Koła PZW Jelenia Góra „Energetyk”, w dyscyplinie spławikowej.

 

Zawodników przybyłych na łowisko powitał Prezes Zarządu Koła PZW Jelenia Góra „Energetyk” Kol. Mariusz Romanowski, dziękując za przyjęcie zaproszenia na tak ważne dla Koła wydarzenie oraz informując, że Partnerem zawodów jubileuszowych jest TAURON. 

 

W sprzyjających warunkach pogodowych, wśród pięknej przyrody i w koleżeńskim, nieco nostalgicznym nastroju, zawodnicy złowili łącznie ponad 7 kg ryb, które sprawnie zważyła i przeliczyła komisja sędziowska pod przewodnictwem Kol. Andrzeja Musiała. Trud wędkarski został nagrodzony wspaniałą grochówką przygotowaną przez Państwa Bobolewskich.

 

Najlepszym zawodnikiem zawodów jubileuszowych został Kol. Lech Sobczak (waga: 1435g), który otrzymał pamiątkowy puchar, dyplom oraz nagrodę w postaci publikacji „Wędkarstwo i Ryby” autorstwa dr Adama Tańskiego. Kolega Lech wyprzedził w klasyfikacji medalowej Kol. Mariusza Romanowskiego (II miejsce, waga: 1185g) oraz Kol. Mirosława Karabana (III miejsce, waga: 1070g). Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali upominki w postaci sprzętu i akcesoriów wędkarskich.

 

Wiceprezes Zarządu Okręgu Kol. Leszek Chmielewski na ręce Prezesa Zarządu Koła Jelenia Góra „Energetyk” przekazał pamiątkowe wyróżnienie z okazji Jubileuszu 40-lecia Koła, dziękując wszystkim jego członkom i sympatykom za dotychczasową działalność na rzecz PZW oraz życząc kolejnych spotkań jubileuszowych i udanych połowów wędkarskich.

 

Kolega Zbigniew Kozłowski – jeden z założycieli Koła PZW Jelenia Góra „Energetyk” – podsumowując zawody jubileuszowe podziękował wszystkim zawodnikom i obecnym członkom Koła za udział w spotkaniu, Zarządowi Koła PZW Jelenia Góra „Cieplice”, w tym obecnemu na zawodach Kol. Ryszardowi Janiakowi - za udostępnienie infrastruktury i wyposażenia. Osobne podziękowania złożył Firmie TAURON  za wsparcie organizacji Jubileuszu.

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin