Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze galerie

Ilość zdjęć: 19
W dniu 27 czerwca br. (sobota) odbyły się zawody wędkarskie pomiędzy dwoma kołami PZW z Jedlicza: Jasiołka i Jętka. Miejscem rozgrywania zawodów spławikowych był Zalew Chlebianka w Jedliczu. W zawodach wzięło udział 19 wędkarzy. Równolegle odbyły się zawody o Puchar Prezesa Koła Jętka Jedlicze. Pierwsze miejsce zajął Marcin Szymbara. Na drugim Miejscu uplasował się Andrzej Cynarski, a trzecie miejsce przypadło w udziale Jackowi Warżołkowi. Kolejne miejsca zajęli: Łukasz Smyka, Paweł Znój i Jakub Korzeniowski.
Ilość zdjęć: 26
W sobotę, 12 października 2019 roku na Zalewie Chlebianka w Jedliczu odbyły się pierwsze wspólne zawody wędkarskie dwóch Kół: „Jętka” i „Jasiołka”.
Ilość zdjęć: 26
11 maja 2019 roku, w sobotnie przedpołudnie, odbyły się Mistrzostwa Koła „Jętka” w zawodach spławikowych na Zalewie „Chlebianka” w Jedliczu. Pierwsze miejsce zajął Aleksander Paradysz z wynikiem 5.245 kg i 47 sztuk. Drugie miejsce zajął Jacek Warzołek z wynikiem 3.850 kg i 29 sztuk Trzecie miejsce zajął Andrzej Chyżyński z wynikiem 2.800 kg i 42 sztuk. Tego samego dnia, obok zawodów wewnątrzkołowych, Zarząd Koła „Jętka” przeprowadził również otwarte zawody spławikowe dla dzieci i młodzieży do 18 lat. I miejsce – Kamil Bęben II miejsce – Jakub Korzeniowski III miejsce – Wiktorowi Bożkowi IV miejsce – Jakub Twaróg V miejsce – Wojciech Dubis VI miejsce – Alan Bożek. Zawody miały na celu propagowanie wędkarstwa wśród młodego pokolenia.
Ilość zdjęć: 24
Organizowana przez Koło Wędkarskie PZW "Jętka" Jedlicze akcja pn. "Wielkie sprzątanie brzegów Jasiołki" zgromadziła w sobotnie (23 marca 2019 r.) przedpołudnie 20 ochotników.
Ilość zdjęć: 12
Znamy już zwycięzców zawodów wędkarskich organizowanych przez nasze Koło. Pierwsze miejsce zajął P. Krzysztof Gradowicz. Serdecznie gratulujemy. Na drugim miejscu znalazł się Krystian, a trzecie miejsce należy do Witka. Wszystkim uczestnikom zawodów należą się gratulacje i brawa.