Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Wyniki z zawodów spławikowych koła HTS 23.05.2021

Wyniki zawodów | 2021-05-24 | Publikujący: Koło PZW HTS

Pracowity weekend w PZW kole HTS już za nami.

 

22 maja (sobota) zawody feederowe a następnego dnia wiosenne zawody spławikowe. Pogoda tym razem dopisała. Przynajmniej na nią narzekać nie możemy. Całe zawody opiewały w słonecznej oraz bezwietrznej aurze. Na starcie pojawiło się 20 zawodników, którzy w tym dniu mieli chęć po rywalizować sportowo na zbiorniku nr 8 oraz miło i wesoło spędzić niedzielny dzionek. Po szybkim zapoznaniu się z regulaminem zawodów, zostały rozlosowane sektory oraz miejsca. I zabawę czas zacząć.

 

Jak to zbiornik kołowy ma swoje kaprysy. Jak przychodzą zawody potrafi pokazać, że nie jest łatwym zbiornikiem. Ale rybki w nim pływają i to różniaste. Dla tego potrafią zaskakiwać o czym nie jedne z nas w tym dniu się o tym przekonał.

 

Można by było tak pisać i pisać, ale może pomału dobijajmy do brzegu.

Wyniki bardzo zróżnicowane, ale jedna osoba rozgromiła całe zawody. Jak to zrobiła nie wiadomo. Ale podejrzane jest to, że miała w siatce prawie same karasie. Jak się z nimi dogadał, że cały czas siedziały i czekały na jedzonko podawane na haczyku? Tego nigdy się nie dowiemy.

 

I tak sektor A wygrywa Krzysztof Bąk z wynikiem 10600 pkt zajmując PIERWSZE miejsce w zawodach; Sektor B z bonusowym karpiem o wadze 2295 pkt wygrywa Błaszkiewicz Wojciech z wynikiem 4580 pkt zajmując DRUGIE miejsce;

3 – Palonek Zygmunt 5495 pkt;

4 – Celusta Jakub 4355 pkt;

5 – Gębala Waldemar 3590 pkt;

6 –Antkowicz Marcin 3485 pkt.

 

Po ogłoszeniu wyników czekał na nas gorący i smaczny posiłek w postaci zupy koperkowej z pulpetami, który ugotowała Pani Ewa Zalewska. Bardzo dziękujemy, za poświęcony dla Nas czas.

Oczywiście nie obyło się bez nagród. Tradycją staje się nagroda za największą rybę oraz za przedostatnie miejsce w zawodach. Sponsorem tych że nagród był sklep wędkarski RYBKA os. Na Stoku 44.

 

Na sam koniec odbyło się jeszcze jedno losowanie upominków przekazanych przez firmę Delphin.

 

Dziękujemy za zaangażowanie w przygotowaniu zawodów oraz Wszystkim uczestnikom. Do zobaczenia nad wodą.

 

Miro G.Foto

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • lotniskowiec Data dodania: 3 miesiące temu Oceń: 0 + / -

    Brawo, czyli jednak ryba na 8 jest pomimo tego ,,zarządu i mięsiarzy". Jak widać trzeba mieć trochę wiedzy i umiejętności i można połowić.

  • lotnisko Data dodania: 3 miesiące temu Oceń: 0 + / -

    brawo KRZYSZTOF ZYGMUNT I WOJTEK pokazaliscie klase

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin