Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze filmy

 • trudny powrót załogi pontonu do portu

  film zarejestrowała Anna Kostecka na jednostce Proxima Centauri w trakcie zawodów trollingowych "Perła Bałtyku 2014" podczas eskortowania powrotu pontonu Marka Szymańskiego do kołobrzeskiego Portu.

 • Przeżyciowe tarło troci

  materiał powstał 25 listopada 2014 roku w Ośrodku Hodowlano-Zarybieniowym Liśnica pod Białogardem, należącym do Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Koszalinie Do tarła użyto kilku ryb, które następnie wypuszczono do jednego z dopływów Parsęty

 • Tarło troci i łososia w dorzeczu parsęty 2014 - 3

 • Kormorane am Murtensee 4.10.2014

  Samstag 4.10.2014 Murtensee! Liebe Fischerkameraden, habt ihr ein Problem mit eurem Fischbestand in den Gewässern? Dann unbedingt anschauen und sich Gedanken machen! (Darf auch geteilt werden) Sowas habe ich noch nie erlebt! Ich war schockiert als ich aufs Wasser kam. Von weitem sah man ... więcej »

 • Okoniowe lato - PZW poleca

  Komisja ds. Mediów i Promocji Wędkarstwa Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego (kontakt: g.kidawski@zgpzw.pl) jest mecenasem programu "Wędrówki z wędką" emitowanego w Polskiej Telewizji TVR. Premiera w każdą sobotę o godz. 14.55. Zapraszamy!

 • Grand Prix Polski w Wędkarstwie Morskim z Kutrów 2014

  Profesjonalny reportaż wykonany na zlecenie Komisji ds. mediów i promocji wędkarstwa ZG PZW (kontakt g.kidawski@zgpzw.pl) Copyright by Polski Związek Wędkarski

 • Wędkarstwo podlodowe, okonie spod lodu Szczecin 2014

  Okonie łowione na błyski pod lodowe, niestety nie padły żadne rekordy, a właściwie to brały same maluszki, ale i tak było warto bo zabawa z nimi super, pogoda też dopisała. Łowiliśmy na dziewokliczu, lód grubości ok 20 cm.

 • Sieci w rzece Bóbr- Społeczna Straż Rybacka Kamienna Góra

  Ujawnione sieci kłusownicze w dniu 08.02.2014 roku podczas patrolu pieszego przez Społeczną Straż Rybacką PZW powiat Kamienna Góra w rzece Bóbr miejscowość Ciechanowice powiat Kamienna Góra. Film ukazuje usuwanie ujawnionej sieci z rzeki przez społecznych strażników.

 • Łasin: Eliminacje do Spinningowego Grand-Prix Polski 2013

  https://www.lasin.twoje-miasto.pl/wiadomosci,jk9

 • Super Edycja! 7 Szczupaków spod lodu! Szwecja! Zapraszam.

  Szczupaczki złowione spod lodu w Szwecji. Zapraszam do komentowania i oglądania! Subskrybujcie kanał! Mam nadzieje ze się podoba!

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin