Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Rezerwacja terenu na zawody wędkarskie

Komunikaty | 2021-03-15 | Publikujący: Okręg PZW w Legnicy

W styczniu 2017 roku Prezydium Zarządu Okręgu PZW Legnica podjęło decyzję o wprowadzeniu zmian w zakresie sportu, w tym obowiązku rezerwacji terenu na zawody wędkarskie. (zobacz: Uchwałę)

W świetle powyższego zobowiązuje się dodatkowo opiekunów wód, z którymi uzgadnia się rezerwację terenu na zawody wędkarskie za wyjątkiem rzeki Odra obwwód rybacki nr 7 i 8, którą należy uzgadniać z Kol. Zbigniewem Naumowiczem z Koła PZW Głogów "Kleń", do obowiązkowego przekazywania informacji o terminie i miejscu rezerwacji do zamieszczenie na stronie internetowej Okręgu.

Powyższą informację dotyczącą zamieszczenia na stronie internetowej należy przesłać niezwłocznie po wprowadzeniu rezerwacji na adres email: sprzybylski@poczta.onet.pl Informacja o rezerwacjach zamieszczona będzie na stronie internetowej Okręgu w zkładce "Rezerwacje" (wzór tabeli w załączniku).

Terminy imprez ujętych w Kalendarzu Imprez Sportowych Okręgu PZW Legnica na dany rok kalendarzowy umieścić w rezerwacji terenu automatycznie przez opiekunów wód.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • jerryteoretyk Data dodania: 25 dni temu Oceń: 0 + / -

    Zniknęły wcześniej opublikowane na stronie okręgu niektóre rezerwacje koła Polkowice Miasto.

  • mistrzmarian Data dodania: 25 dni temu Oceń: 0 + / -

    Uchwała dotyczyła uzgadniania rezerwacji obwodu rybackiego 7,8 z kol. Andrzejem Gerusem i tak powinno zostać. Obecnie wskazana nowa osoba to ewentualność organizacji i blokowania łowisk przez prywatne i komercyjne zawody, szczególnie w okresie potrzeby ochrony zimujących ryb na Porcie w Głogowie. Proszę zobaczyć terminarz zawodów koła Kleń, gdzie takie zawody są zaplanowane.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Gdzie najczęściej wędkujesz ?
na wodach PZW
na wodach Gospodarstw Rybackich
na łowiskach komercyjnych
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin