Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Porozumienia

Porozumienia z Okręgami PZW na rok 2023

Porozumienia | 2023-02-28 | Publikujący: Okręg PZW w Legnicy

Mapa porozumień

Zarząd Okręgu PZW w Legnicy informuje, że na dzień 28 lutego 2023 r. zawarł następujące porozumienia międzyokręgowe na 2023 rok:

 • porozumienia dwustronne odpłatne (ulgowe) na rok 2023 (tylko dla członków Okręgu PZW Legnica, którzy opłacą tzw. pełną składkę okręgową na ochronę i zagospodarowanie wód z uwzględnieniem ulg w tej składce) z następującymi Okręgami PZW: Biała Podlaska, Bielsko-Biała, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Kalisz, Kielce, Koszalin, Nadnotecki w Pile, Olsztyn, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Szczecin, Tarnów, Wałbrzych i Zielona Góra,
 • porozumienia na wybrane wody z Okręgami PZW: Wałbrzych i Wrocław.

Aby skorzystać z porozumienia dwustronnego członkowie Okręgu PZW Legnica muszą posiadać aktualnie wykupioną składkę członkowską i roczną składkę okręgową pełną na ochronę i zagospodarowanie wód w Okręgu PZW Legnica oraz wykupić ulgową roczną składkę okręgową w Okręgu PZW, w którym będą wędkować i pobrać zezwolenie wraz z rejestrem na wody tego Okręgu. Opłaty i odbiór Zezwoleń następuje poprzez zakładkę E-zezwolenia w Okręgach, na których wodach zamierzamy wędkować. Jeżeli wybrany Okręg PZW nie korzysta z elektronicznej sprzedaży Zezwoleń, należy skontaktować się telefonicznie z Biurem tego Okręgu.

W przypadku okresowego połowu ryb istnieje możliwość wykupienia składki okresowej poprzez zakładkę E-zezwolenia (zgodnie z cennikiem właściwego Okręgu).

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • Kruger Przemysław Data dodania: 25 dni temu Oceń: 0 + / -

  Kiedy będzie można opłacić te porozumienia ?

 • SUKTA Andrzej Data dodania: 1 miesiąc temu Oceń: 0 + / -

  asukta

  Panowie to nie jest tylko nieporozumieniem w działaniu prezesa Sadowskiego. To jest brak realizacji uchwały XIII Zjazdu Delegatów Okręgu w pkt: 5. Dostosować struktury organizacyjne PZW do podziału administracyjnego kraju zostawiając w likwidowanych Okręgach biura terenowe.
  6. Wprowadzić jednolitą całoroczną opłatę krajową na wodach PZW. A także 6. Utworzyć Okręg Dolnośląski z połączenia Okręgów: Legnickiego, Wałbrzyskiego, Jeleniogórskiego i Wrocławskiego. Mija rok od Zjazdu i cisza. A miało być transparentnie

 • murloock Data dodania: 1 miesiąc temu Oceń: 0 + / -

  Brak porozumienia z PZW Wrocław jest jednym wielkim nieporozumieniem. Mieszkam na pograniczu, a dwóch opłat nie zamierzam robić.
  Chyba trzeba poszukać prywatnych łowisk. Przy 10 wyjazdach w roku wyjdzie zdecydowanie taniej i "pewniej".

 • Szuksztul Roman Data dodania: 2 miesiące temu Oceń: 0 + / -

  Podliczyłem ile trzeba uiścić za opłacenie wszystkich okręgów na wody nizinne.
  Wyszło 2316 zł.
  Panowie. To są nieporozumienia.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Kalendarz imprez

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Gdzie najczęściej wędkujesz ?
na wodach PZW
na wodach Gospodarstw Rybackich
na łowiskach komercyjnych
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin