Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Szarpakowcy ujęci na gorącym uczynku przez SSR LSM-Fart

Aktualności | 2021-02-19 | Publikujący: Koło PZW LSM Fart

Społeczna Straż Rybacka działająca przy kole PZW LSM-Fart ujęła na gorącym uczynku dwóch mężczyzn dokonujących połowu ryb metodą szarpiąco-kaleczącą na rzece Bystrzycy w Lublinie w okolicach ulicy Przyjaźni. Mężczyźni zostali natychmiast przekazani w ręce Policji, a następnie usłyszeli zarzut kłusownictwa na podstawie Art.8 ust.1 pkt.8 Ustawy o Rybactwie Śródlądowym. Na miejscu została zabezpieczona wędka uzbrojona w dwie kotwice, ciężarek oraz dwie ryby z gatunku leszcz. O losach mężczyzn zadecyduje Sąd Powszechny.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Dul Arkadiusz Data dodania: 13 dni temu Oceń: 0 + / -

  Pstrągi i lipienie wychodzą z mody. To rywalizacja dla prawdziwych muszkarzy. Czy ma ktoś ochotę na muchową rywalizację na tym odcinku? Plany, zawody, pomysły? To pierwszy
  taki projektt na tym gruncie. Chętnie nawiążę kontakt: a.dul.lublin@gmail.com

 • Dul Arkadiusz Data dodania: 13 dni temu Oceń: 0 + / -

  Może nikogo nie zgorszę- młody Karol Wojtyła bardzo lubił ten odcinek rzeki. Spacerowal i obserwował przyrodę- moim zdaniem m. in. ryby. Trzeba zorganizować tu zawody muchowe.
  Arkadiusz, sędzia wędkarski

 • Dul Arkadiusz Data dodania: 13 dni temu Oceń: 0 + / -

  To mogła być ryba złowiona na zawodach muchowych. Kiedyś takiego zlowilem- to jedna z moich ciekawszych przygód wędkarskich. Brawo dla strażników!!!