Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze filmy

 • Obchody 60-cio lecia Polskiego Związku Wędkarskiego

  Z okazji jubileuszu 60 lecia Polskiego Związku Wędkarskiego, życzymy wszystkim naszym Koleżankom i Kolegom zrzeszonym w Polskim Związku Wędkarskim oraz sympatykom wędkarstwa, samych sukcesów i miłego wypoczynku nad naszymi wodami, w otoczeniu przyjaznej przyrody. Do naszych życzeń ... więcej »

 • Podlodowy Puchar Prezesa Zarządu Okręgu w Lublinie

  Do rywalizacji przystąpiło 54 zawodników reprezentujących 27 kół i klubów wędkarskich naszego Okręgu. Pomimo ciężkich warunków, zawody należy zaliczyć do udanych, co zostało stwierdzone podczas ceremonii zakończenia, w której wziął udział fundator pucharów Prezes ZO PZW w ... więcej »

 • Podlodowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Lublinie - 2010 rok

  Zawody odbyły się w dniach 22-23.01. 2010 roku na jeziorze Rogóżno Podlodowym Mistrzem Okręgu został Andrzej Boguszewski z koła Barrakuda. Wyprzedził on Wincentego Sawickiego z koła OSW Rogóżno /gospodarza łowiska/ i Marka Winiarskiego z koła WSK Świdnik. Drużynowo ... więcej »

 • Podlodowe Mistrzostwa Okręgu 2009

  Zawody zostały rozegrane na jeziorze Rogóżno w dniach 31.01.2009 do 1.02.2009 roku.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin