Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Muchowe Mistrzostwa Okręgu 16-17.08.2014 r. Rzeka San i Zbiornik Myczkowce

Aktualności | 2014-09-02 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

W dniach 16-17.08.2014 roku zostały rozegrane Muchowe Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w kategorii seniorów i juniorów na rzece San i zbiorniku Myczkowce, miejscem zbiórki był bar przy Kamieniu Leskim, w całej imprezie uczestniczyło blisko 20 zawodników , zawody rozegrane zostały w trzech turach -sobota dwie tury, niedziela jedna na żywej rybie, ponadto rzeka została podzielona na dwa sektory- łowisko specjalne San i San poniżej ujścia Hoczewki .
Dzień pierwszy 16.08.2014 r.
Pogoda jak i warunki były sprzyjające mimo dość ulewnych burz które przeszły dzień wcześniej ,dało się łowić , jedynie w dolnych odcinkach rzeki -brudziła Hoczewka -łowienie było utrudnione ze względu na małą widoczność -choć ryby brały nieźle . Po I turze większość uczestników była zadowolona ,przysłowiowe zera były nieliczne, swoje sektory wygrali Sławomir Skałuba i Rysiek Bąk oraz czarny Koń tej imprezy Kamil Rosiecki, aczkolwiek zawodnicy tuż za nimi byli bardzo blisko .
Druga tura minęła mniej spokojnie bo na łowisku specjalnym była chwila przerwy ze względu na burzę . Ryby brały doskonale, ale jak zawszę nie wszystkim . Sektory wygrali - Piotr Zieleniak, Rysiek Bąk i Mariusz Rodak
Dzień drugi 17.08.2014r.
Warunki znacznie lepsze co prawda zerwał się przyjaciel muszkarza wiatr ,wode w dolnych partiach rzeki około 15 m brudziła znów Hoczewka, za to górny San czysty minimalnie przetrącony woda do łowienia . Drugi dzień przyniósł niezłe wyniki . Swoje sektory wygrali kol. Kamil Rosiecki ,Ryszard Bąk, Sławomir Skałuba. Mimo współzawodnictwa atmosfera była wyśmienita nikt nie zgłaszał protestów, jedni się uczyli drudzy przyglądali, a najlepsi łapali .
Podziękowania dla Okręgu Krosno za użyczenie tak dobrej i rybnej wody i pracowników tegoż Okręgu wspierających nasze Mistrzostwa, dla sędziego Głównego Andrzeja Doleckiego i całej komisji sędziowskiej.
Szczegółowe wyniki poniżej dodam tylko, że Mistrzem Okręgu w kategorii juniorów został Kacper Rudzki z koła Bełżyce drugie miejsce dla kol. Michała Kurnickiego ,a w kategorii seniorów kol. Ryszard Bąk z Koła Bystrzyca ,wicemistrzem kol. Sławomir Skałuba, a trzecie miejsce zajął kol. Piotr Zieleniak wszyscy z tego samego Koła. Wraz z Mistrzostwami żegnamy lato, do spotkania w Październiku na GPX Okręgu na Bystrzycy.
Szczegółowe wyniki poniżej jak i fotorelacja . Ogółem złowiono około 240 ryb
W tym 50 lipieni.
R.B.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • piotr_zieleniak Data dodania: 7 lat temu Oceń: 2 + / -

    Darku. Zdjęcia znalazłem tutaj https://plus.google.com/photos/101118976663046944540/albums/6051951568486444209

  • darek72 Data dodania: 7 lat temu Oceń: 8 + / -

    i gdzie te zdjecia i szczegółowe wyniki,ja nic nie widzę

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin