Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

11 szczupaków i trzy okonie w Spinningowym Pucharze Sponsorów.

Aktualności | 2015-10-18 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

11 szczupaków i trzy okonie to ryby złowione przez 21 zawodników w Spinningowym Pucharze Sponsorów. Jak widać w dniu 18 października 2015 roku lepiej żerował szczupak. Mogło być go jeszcze więcej, ale nie zawsze w pojedynku z rybą wygrywał wędkarz. Te największe pozostały w wodzie, pokazując figę łowiącemu. Dużym osiągnięciem za to może pochwalić się jedyny junior tych zawodów, Jakub Wronowski. Wyłowił okonia o długości 49 cm i wadze 1,83 kg. Co prawda system liczenia punktów w tych zawodach sprawił, że był to dopiero 10 wynik zawodów, ale ponieważ w zawodach oddzielnie klasyfikowano juniorów, to właśnie jemu przypadło miano Najlepszego wędkarza zawodów w tej kategorii. W klasyfikacji seniorów tym razem zwyciężył Marcin Drogomirecki /dwa szczupaki/, który pokonał Stanisława Zakrzewskiego /również dwa szczupaki/ i Mariana Grzywacza /jeden szczupak, dwa okonie/. Były to bardzo ciekawe zawody, i to zarówno pod względem sportowym jak i organizacyjnym. Dopasowała się do tego również aura, która sprawiła, że żaden z zawodników nie zrezygnował wcześniej z łowienia pomimo blisko pięciogodzinnych zawodów. Zwycięzcom gratulujemy i do zobaczenia za rok.
Zawody dzisiejsze kończyły sezon wędkarski. Dlatego też po zawodach większość łodzi trafiło na zimowisko. To nie oznacza, że zamykamy nasze łowisko. Wręcz przeciwnie, zapraszamy wszystkich chętnych, do zmierzenia się z dużą rybą. Na łowisku nadal dostępnych jest pięć łodzi, a w razie potrzeby w każdej chwili można użyć tych zimujących. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach i pomoc w zimowaniu łodzi.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • wuran Data dodania: 6 lat temu Oceń: 5 + / -

  to ja dodam coś jeszcze a propos tej i poprzedniej relacji z zawodów spiningowych
  wycinek z USTAWY z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 147 poz. 1231)
  Art. 13. 1. Zabrania się reklamy i promocji na obszarze kraju napojów alkoholowych, z wyjątkiem piwa, którego reklama i promocja jest dozwolona, pod warunkiem iż nie jest kierowana do małoletnich lub prowadzona poprzez budowanie skojarzeń z:
  2) relaksem lub wypoczynkiem,
  3) sportem,

 • artur1983 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 5 + / -

  artur1983

  Witam,
  Gratuluje wyborowej atmosfery i całkiem udanych zawodów,
  jednak faktem jest że dalej jesteśmy w erze kamienia łupanego,
  na tylu zawodników robić zawody na bitej rybie to bardzo smutne,
  najbardziej szkoda tego okonia który skończył na patelni.
  Ta ryba była nie wiele młodsza od zawodnika który ją złapał.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin