Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Tarlisko na miejskim odcinku rzeki Bystrzycy w Lublinie

Tarlisko ryb na miejskim odcinku rzeki Bystrzycy w Lublinie. W dniach od 1 marca do 30 kwietnia 2021 roku na odcinku od mostu Alei Tysiąclecia do progu wodnego w okolicy ul. Firlejowskiej w Lublinie zostanie stworzone tarlisko dla ryb. W związku z tym na podstawie II, 3.4, e) Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb w PZW Okreg Lublin zawartym w zezwoleniu na rok 2021, w tym okresie i na tym odcinku rzeki będzie obowiązywał całkowity zakaz wędkowania. Tarlisko będzie dobrze oznaczone tabliczkami informacyjnymi. Realizację budowy tarlisk powierza się kołu PZW LSM-Fart.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • piotr_zieleniak Data dodania: 1 miesiąc temu Oceń: 0 + / -

  Arku. Tarliska na tym odcinku Bystrzyce wykonane będą głównie z myślą o sandaczach. Natomiast co do zawodów muchowych to moim zdanie jest to dobry pomysł. Przecież nie musimy łowić pstrągów a na "miejskiej" Bystrzycy żyje sporo ciekawych gatunków jak klenie, jazie, okonie i inne. Zatem pomysł zawodów zdecydowanie do rozważenia.

 • Dul Arkadiusz Data dodania: 2 miesiące temu Oceń: 0 + / -

  Pstrągi,pstrągi i pstrągi,tutejsze ryby nie widziały muchy-moim zdaniem można tu rozegrać wspaniale zawody!!!Jakich jeszcze nie było!

 • Dul Arkadiusz Data dodania: 2 miesiące temu Oceń: 0 + / -

  Cieszę się, że na tym świecie są jeszcze mądrzy ludzie! To doskonały odcinek wędkarski- ja tam od wielu lat łowię na sztuczną muchę. Mam plan rozegrania tam lokalnych zawodów muchowych. Czy ktoś mysli podobnie? To jest wyzwanie. Czy ktoś tam jeszcze łowi na muchę?Proszę o kontakt: adul84@o2.pl
  Arek Dul, sędzia wędkarski,instruktor

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

W dniu 14 grudnia 2009 roku naszą stronę na portalu odwiedziło 120 tys, wędkarzy internautów, co daje nam średnio 30 tys. na rok. Jak oceniasz dotychczasową wizualizację tej strony
Strona ciekawa, obrazująca życie kół w całym Okręgu
Strona powinna dotyczyć tylko działalności Zarządu Okręgu
Wszystko mi jedno, aby ryby brały
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin