Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Dobiegły końca Podlodowe Mistrzostwa Okręgu

Aktualności | 2012-02-12 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Dobiegły końca Podlodowe Mistrzostwa Okręgu. W zawodach wystartowało 66 zawodników reprezentujących 33 drużyny kół i klubów naszego okręgu. Zawody odbyły się na jeziorze Rogóźno. Pomimo optymistycznych prognoz pogodowych tym razem zawodnicy zmuszeni zostali do zmagań z silnym mrozem i nieprzyjemnym wiatrem. Wędkarze do tych warunków przystosowali się dość szybko, natomiast z rybami było gorzej. Żerowały sporadycznie i trzeba ich było szukać na całej wysokości toni wodnej. Najczęściej odławianym gatunkiem był okoń, ale ten poniżej 18 cm długości. W drugim dniu wchodziła już płotka, a niektórzy farciarze  mogli sobie pooglądać większe okazy jeziorowego rybostanu z drugiej strony otworu, gdyż do niego się nie mieściły. Pomimo tych trudności zawody jednak należy zaliczyć do udanych. Indywidualnie zwyciężył Andrzej Parol z koła Lubartów Miasto, wyprzedzając Krystiana Wilczyńskiego z Bystrzycy i Grzegorza Wierzchonia z koła Lubartów Staw. W klasyfikacji drużynowej najlepiej łowili zawodnicy koła Barrakuda, którzy wyprzedzili drużyną Lubartowa Miasto i Bystrzycę. Poniżej w plikach przedstawiam wyniki I i II tury oraz wyniki końcowe. Zdjęcia z tej imprezy dzięki kolegom którzy nam je udostępnili pokazujemy w naszej galerii.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • Harasim Marek Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  marek

  Dziękuję za zwrócenie uwagi. Bardzo przepraszam Kol. Parola za moją pomyłkę, ale wydaje mi się, że insynuowanie mi jakichś dyskryminacji wśród kół lubartowskich jest mocno nie na miejscu. Można to było załatwić szybciej i mniej spektakularnie.
  Pozdrawiam.

 • jwrzalek Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  jwrzalek

  Komentujący niniejszą informację z Mistrzostw Podlodowych Okręgu stwierdił, iż zwyciężca Kol. Andrzej Parol jest reprezentantem Koła Lubartów Staw, podczas gdy w zestawieniu wyników prawidłowo jest wykazane Koło Lubartów Miasto. Czyżby komentujący znał tylko jedno lubartowskie Koło?. J.W.

 • Kuzel Marek Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  wuzel

  "Barrakuda" górą tak trzymajcie chłopaki !!!!

 • ab464 Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  ab464

  Andrzej rok temu w komentarzach pod MO gratulowałem 2 miejsca , na ten rok życzyłem wygranej i tak też się stało pokazałeś klasę w I turze a II była już tylko formalnością wygranej. Jeszcze raz graty za wynik .

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz
Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Częstochowa
Kielce
Krosno
Mazowieckie
Piotrków Trybunalski
Radom
Rzeszów
Siedlce
Słupsk
Sieradz
Tarnobrzeg
Zamość
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin