Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

Drużyna Medyk w cyklu zawodów Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół

Aktualności | 2016-04-12 | Publikujący: Koło PZW Lublin Medyk

1

Tytułem wstępu:

Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół. Istnieje od 2011 roku. Skupia coraz więcej wędkarzy np. z kół Bychawa, Bełżyce, Opole Lubelskie, Chodel, Annopol, Poniatowa. A istnieje dzięki zaangażowaniu miłośników sportowego wędkarstwa i rzecz jasna sponsorom. Wędkarstwo sportowe jest dyscypliną sportową, a każda dyscyplina sportowa zrzesza ogrom miłośników. I jak każda dyscyplina sportowa propaguje aktywność fizyczną, co jest bardzo istotne w czasach gdy świat wirtualny próbuje zastąpić nam świat realny. Dlatego najważniejszym naszym celem jest propagowanie i krzewienie aktywności fizycznej. Nasze zaangażowanie i wsparcie sponsorów pozwala przekuwać sympatyków w aktywnych uczestników. Mnogość imprez podtrzymuje sportowego ducha i propaguje aktywność.

 

Do GPZK w 2016 r. zgłosiła się drużyna reprezentująca Koło Medyk Lublin w składzie: Grzegorz Paszkowski, Konrad Domagała, Stanisław Skałecki, Bartłomiej Mędel (koło:Bystrzyca). W całym cyklu bierze udział 12 drużyn, których reprezentanci to ścisła czołówka lubelskiego okręgu. 

 

Po pierwszych zawodach cyklu, które odbyły się na zbiorniku Majdan Zahorodyński drużyna Medyk Lublin zajmuje bardzo wysokie 5 miejsce. Pełna lista startowa wraz z wynikami w linku http://gpzk.zaraszow.pl/wyniki-i-tury-gpzk/

 

Zapraszam do odwiedzenia strony http://gpzk.zaraszow.pl/

Znjadują się tam wszystkie informacje na temat cyklu GPZK.

 

Jednocześnie zapraszam wszystkich Członków naszego Koła do brania udziału w otwartych zawodach organizowanych przez nasz okręg.

 

Wszystkie informacje o stratach naszych klubowych kolegów proszę o info na mail:stanislaw.sklalecki@gmail.com

lub telefonicznie pod nr 665 88 77 83

Z wędkarskimi pozdrowieniami: Staszek Skałecki

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.