Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Podziękowania dla firmy RELAX

Aktualności | 2021-01-21 | Publikujący: Młodzież PZW

W drugim tygodniu stycznia br., w siedzibie firmy „RELAX” w Bielawie odbyło się spotkanie kierownictwa Firmy, z przedstawicielami Rady ds. Młodzieży ZG PZW, z jej przewodniczącym kol. Wiesławem Misiem - Wiceprezesem ZG PZW ds. Młodzieży.

 

W trakcie spotkania odbyła się miła uroczystość przekazania przez przedstawicieli władz naszego Związku okolicznościowych podziękowań, za wsparcie udzielone przez RELAX w roku ubiegłym organizatorom praktycznie wszystkich imprez centralnych, zrealizowanych pod patronatem Rady.

 

Na spotkaniu zaprezentowano również ubiegłoroczne dokonania, a także ustalono pola możliwej współpracy na przyszłość. Miło nam donieść, że właściciele Firmy RELAX, panowie Kowalczykowie zadeklarowali gotowość dalszego wspierania wędkarstwa młodzieżowego. Wsparcie nadal będzie dotyczyć wszystkich imprez młodzieżowych o charakterze ogólnopolskim, organizowanym na zlecenie Rady ds. Młodzieży ZG PZW.

 

Korzystając z okazji już teraz, w imieniu młodzieży wędkarskiej zrzeszonej w Polskim Związku Wędkarskim, składamy Firmie „ RELAX’” najszczersze podziękowania.

Rada ds. Młodzieży
ZG PZW

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Kto zainteresował Cię wędkowaniem?
Możesz dodać komentarz.
rodzice
rodzina (dziadek,wujek,kuzyn)
kolega/koleżanka
nauczyciel
znajomy wędkarz
sam (telewizja,internet,prasa)
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin