Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

PODZIĘKOWANIA DLA GRUP SSRyb.

·                   W siedzibie Zarządu Okręgu PZW w lublinie odbyło się spotkanie z kierownikami wyróżnionych  grup Społecznej Straży Rybackiej, oraz z nowymi strażnikami którzy otrzymali swoje nominacje .Prezes Zarządu Okręgu PZW w Lublinie Zbigniew Sadowski w asyście V-ce Prezesa ds.Ochrony Wód Stanisława Juchniewicza oraz  członków Komisji Ochrony Wód ZO.PZW w Lublinie wręczyli pamiątkowe statuetki i serdecznie podziękowali za pracę w 2014roku.

·         Za działalność w Ochronie Wód zostało wyróżnionych 17 grup SSRyb z kilku powiatów.

·                Trzynasto osobowa grupa nowych strażników Społecznej Straży Rybackiej w której znalazła się kolejna sympatyczna Pani strażnik, otrzymała dokumenty uprawniające do kontroli.

·         Wszystkim obecnym  na spotkaniu kierownikom grup SSRyb.  serdeczne podziękowania za dotychczasową pracę a „młodym adeptom" zaangażowania w ochronę wód w 2015 r.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Domaciuk Marcin Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

    maxikaz99

    Kierownik grupy SSRyb Stoczek Zakrzówek został poinformowany dlaczego strażnicy nie znaleźli się w tej wyróżnionej grupie,sprawa została wyjaśniona i niestety czasu nie cofniemy.Ilość przeprowadzonych akcji oczywiście ma znaczenie ale nie decyduje o wyróżnieniu tylko i wyłącznie.Bardzo dobrze jednak że jako odpowiedzialny za grupę strażników kierownik sprawą się zainteresował i jakiego typu problem wystąpił.Oczywiście w imieniu Komisji Ochrony Wód ZO PZW serdecznie dziękuję wszystkim strażnikom SSRyb z kołą PZW Stoczek Zakrzówek za poświęcony czas i zaangażowanie w ochronę naszych wód górskich .

  • piotr_zieleniak Data dodania: 6 lat temu Oceń: 3 + / -

    Ciekawe czemu wśród wyróżnionych grup SSR nie było strażników z Koła Stoczek Zakrzówek skoro przeprowadzili ponad 80 kontroli na wodach górskich kontrolując ponad 300 osób. Dodatkowo prowadzili nocne patrole podczas pilnowania tarlisk pstrąga.