Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Tarlisko na miejskim odcinku rzeki Bystrzycy w Lublinie

Tarlisko ryb na miejskim odcinku rzeki Bystrzycy w Lublinie. W dniach od 1 marca do 30 kwietnia 2021 roku na odcinku od mostu Alei Tysiąclecia do progu wodnego w okolicy ul. Firlejowskiej w Lublinie zostanie stworzone tarlisko dla ryb. W związku z tym na podstawie II, 3.4, e) Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb w PZW Okreg Lublin zawartym w zezwoleniu na rok 2021, w tym okresie i na tym odcinku rzeki będzie obowiązywał całkowity zakaz wędkowania. Tarlisko będzie dobrze oznaczone tabliczkami informacyjnymi. Realizację budowy tarlisk powierza się kołu PZW LSM-Fart.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • Wojteczko Paweł Data dodania: 1 miesiąc temu Oceń: 0 + / -

  @propson rzeczywiście wkradł się mały błąd na tabliczkach. Zakaz wędkowania obowiązywał do 30 kwietnia. Za niedogodności przepraszamy.

 • propson Data dodania: 1 miesiąc temu Oceń: 0 + / -

  A na tabliczkach napisane do 1 maja czyli wprowadzenie w błąd

 • piotr_zieleniak Data dodania: 3 miesiące temu Oceń: 0 + / -

  Arku. Tarliska na tym odcinku Bystrzyce wykonane będą głównie z myślą o sandaczach. Natomiast co do zawodów muchowych to moim zdanie jest to dobry pomysł. Przecież nie musimy łowić pstrągów a na "miejskiej" Bystrzycy żyje sporo ciekawych gatunków jak klenie, jazie, okonie i inne. Zatem pomysł zawodów zdecydowanie do rozważenia.

 • Dul Arkadiusz Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: 0 + / -

  Pstrągi,pstrągi i pstrągi,tutejsze ryby nie widziały muchy-moim zdaniem można tu rozegrać wspaniale zawody!!!Jakich jeszcze nie było!

 • Dul Arkadiusz Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: 0 + / -

  Cieszę się, że na tym świecie są jeszcze mądrzy ludzie! To doskonały odcinek wędkarski- ja tam od wielu lat łowię na sztuczną muchę. Mam plan rozegrania tam lokalnych zawodów muchowych. Czy ktoś mysli podobnie? To jest wyzwanie. Czy ktoś tam jeszcze łowi na muchę?Proszę o kontakt: adul84@o2.pl
  Arek Dul, sędzia wędkarski,instruktor