Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

PAŹDZIERNIKOWE ZARYBIENIA WÓD OKRĘGU TARNOWSKIEGO

Aktualności | 2015-10-27 | Publikujący: Okręg PZW w Tarnowie

W dniu 8 października został zarybiony staw w m. Trzydniaki S1 karpiem w ilości 550 kg, w zarybieniu uczestniczyli Andrzej Ciastoń oraz pracownicy biura ZO.

 

Następne zarybienie miało miejsce w dniu 16 października. Lin narybek w ilości 100 kg został wpuszczony do zbiornika w Czchowie Obwód Rybacki nr 6 rzeki Dunajec. W zarybieniu uczestniczyli członkowie Koła Czchów strażnik PSR oraz pracownicy biura ZO.  

 

Kolejne zarybienie stawów karpiem miało miejsce w dniu 19 października, a zarybiane zbiorniki to: Niwka w ilości 750 kg oraz Komorów 325 kg. W zarybieniu uczestniczyli: Jerzy Mazurek, Rafał Bałut, Andrzej Ciastoń oraz pracownicy biura ZO

 

W dniu 22 października do stawu w m. Trzydniaki S1 wpuszczony został karaś, płoć oraz okoń w ilości 700 kg. W zarybieniu uczestniczył Andrzej Ciastoń oraz pracownicy biura ZO.

 

Bardzo ciekawe zarybienie odbyło się w dniu 23 października do stawu w m. Trzydniaki S2 „Złów i wypuść” wpuszczony został karp o średniej wadze ok. 6 kg przedział wagowy od 4,5 do 8 kg. w ilości 607 kg. Podczas tego samego zarybienia do stawu S2 trafiły  jesiotry syberyjskie w ilości 20 sztuk. W zarybieniu uczestniczył Rafał Bałut, Andrzej Ciastoń oraz pracownicy biura ZO.

 

W dniu 24 października odbyło się kolejne zarybienie karpiem stawu na Niwce w ilości 800 kg oraz stawu na Trzydniakach w ilości 650 kg. W zarybieniu uczestniczył Jerzy Mazurek, Robert Gacoń oraz pracownicy biura ZO.

 

W kolejnych dniach października planowane są kolejne zarybienia karpiem, amurem szczupakiem oraz jaziem użytkowanych wód Okręgu Tarnowskiego.  

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • bodzio_59 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 4 + / -

  Witam
  Dlaczego nie ma wcześniejszej informacji o dacie zarybień?
  w okręgu Nowy Sącz jest na bierząco informacja o dacie zarybień
  nawet jeśli samochód się im popsuł to w tym samym dniu z opóżnieniem godzinnym
  była informacja na stronie. PYTANIE??? czy w Tarnowie zarząd jest ulepiony z innej gliny?
  Może ktoś w końcu odpowie na to pytanie.Panie prezesie,? Panie dyrektorze?

 • adam_9931 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 3 + / -

  Dlaczego nie ma wcześniejszych informacji o zarybieniach??? Niech wędkarze na własne oczy zobaczą czym się zarybia bo papier wszystko przyjmie!!!!!