Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze filmy

 • Zarybienia narybkiem jesiennym sandacza (fot. K. Stachowski)

  Sandacz - drapieżnik z rodziny okoniowatych, uważany jest za jedną z najcenniejszych ryb słodkowodnych. Cenione są jego walory smakowe jak i "charakter". Aby złowić sandacza trzeba szlifować swoje wędkarskie umiejętności. Jego ostrożność co do brań szczególnie w pierwszej ... więcej »

 • Klub Passaria

  Członkowie klubu pstrągarzy Passaria często uczestniczą w zarybieniach wód pstrągowych. W tym przypadku prowadzone jest zarybienie wylęgiem żerującym pstrąga potokowego, który transportowany jest do wód w workach foliowych z tlenem i wodą. Zapewnia to jak najlepszą przeżywalność ... więcej »

 • Zarybienia wód Okręgu PZW w Olsztynie

  Członkowie Klubu Passaria pomagają w rozprowadzeniu materiału zarybieniowego pstrąga potokowego. Sposób transportowania materiału zarybieniowego może zaważyć na efektach produkcji. W tym przypadku wylęg żerujący pstrąga potokowego transportowany jest w worku foliowym z wodą i tlenem. ... więcej »

 • Wylęg żerujący pstrąga potokowego

  Zarybienia wód Okręgu PZW Olsztyn wylęgiem żerującym pstrąga potokowego. Materiał zarybieniowy w znakomitej kondycji. Materiał zarybieniowy dociera do miejsca przeznaczenia w specjalnych workach foliowych z wodą i tlenem. Pstrągi żywią się głównie fauna denną, m.in. kiełżami, ... więcej »

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Co sądzisz o przegradzaniu rzek, cieków wodnych?
JESTEM PRZECIWNY
POPIERAM
NIE MAM ZDANIA
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin