Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Uwaga Wędkarze Dębowa zamknięta!!!

Na czas organizowanych zawodów pt. Super Puchar Jet Fish. od dnia 18 05 godz.10,00 do 23 05 godz.10,00 2015r. Decyzją Okręgu PZW Opole zbiornik Dębowa będzie zamknięty dla wędkarzy oraz innych użytkowników ( Żeglarze, serferzy,kajakarze itd.)Zawody będą rozgrywane zgodnie z uchwałą na zebaniu sprawozdawczym koła Reńska Wieś Kofama. Za niedogodności z tego powodu przepraszamy.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (6)

 • . Data dodania: 5 lat temu Oceń: 2 + / -

  Wiem że nie jest zadowolony że wjeżdżają samochodami i niszczą kostkę , nie można wszystkiego zrzucić na wędkarzy bo sam widziałem jak gówniarzeria wyrywa kostki i rzuca do wody . Coś było nawet o kosztach naprawy tej ścieżki , kto je poniesie , ale bez konkretów CDN jak dopytam

 • darek63 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  darek63

  Pan Wojciechowski osobiście podpisał się pod listą organizowanych zawodów na ten rok. Więc co dalej poeta ma mieć na myśli to nie wiem. Też bardzo jestem ciekaw tego się podpytania. Jeśli chodzi o termin rozgrywanych na ten rok zawodów, to ustalony został w grudniu 2014r. Spotkałem wczoraj bardzo oburzonego wędkarza na Dębowej. Zaczął od organizowania oburzonych i nawet ma zamiar przyjść z tym tematem na zebranie. Jak się okazało ten bardzo oburzony wędkarz jest w całkiem innym kole i tam zostawia swoje pieniążki. Ale Amury które bardzo lubi jego żona to wyłapuje z Dębowej. Takich gostków jest trzy czwarte na zbiorniku. Do roboty nie ma żadnego ale wrzask podnosi co drugi. Więc podszedłem i zapytałem grzecznie jaki ma problem? Bez odpowiedzi zawinął się i poszedł na szczupaki bo zostały wpuszczone. Amury już są za małe bo tylko 70cm i dwa może zabrać. Tak więc odpowiem krótko paszoł rządzić do siebie.

 • . Data dodania: 5 lat temu Oceń: 2 + / -

  Pan Wojciechowski nie jest zwolennikiem zawodów na Dębowej , ze względu na straty jakie gmina ponosi , jakie straty np . ścieżka wału ( pobocza z granitu ) rozjeżdżona przez samochody itd . Z tego co wiem zawody zostaną ograniczone do minimum... co to znaczy minimum nie wiem . Ale postaram
  się dopytać co Pan Marian miał na myśli ...

 • novara Data dodania: 5 lat temu Oceń: 2 + / -

  Jeśli pamiętasz Darku naszą rozmowę to pamiętasz też, że jak rozmawialiśmy to zawody te miały odbyć się tydzień później. Człowiek załatwia sobie urlop, żeby nie kolidował z zawodami i co się okazuje?
  Nie chcę tu prowadzić polemiki bo musiałbym zacząć używać niecenzuralnych słów, a jestem kulturalnym człowiekiem więc pozostanę tylko przy stwierdzeniu jak wyżej: zamknijcie zbiornik dla tych co dla przyjemności łowią i udostępniajcie TYLKO dla organizacji zawodów!!!

 • darek63 Data dodania: 5 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • novara Data dodania: 5 lat temu Oceń: 2 + / -

  Proponuję całkowite zamknięcie akwenu Dębowa dla wędkujących i pozostawienie go tylko dla organizacji zawodów!!!

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin