Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

COVID19 OGRANICZENIE DOSTĘPNOŚCI BIURA OKRĘGU

Aktualności | 2021-03-11 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

 

W związku, z nasilającym się realnym zagrożeniem epidemiologicznym zarażenia wirusem COVID19 (koronawirus), Dyrektor Biura Okręgu PZW z/s w Opolu, w celu ograniczenia jego rozprzestrzeniania wprowadził następujące zasady:

 

  1. Ogranicza się fizyczną dostępność Biura Okręgu PZW zs. w Opolu dla interesantów – w Biurze Okręgu PZW wyznaczono PUNKT PODAWCZY (tel. 77 454 55 54 lub 534 227 630), w którym klienci mogą składać dokumenty, bez wchodzenia do pomieszczeń Biura, w sytuacji gdy nie ma możliwości wysyłki dokumentów pocztą.
  2. Obsługa kasowa dostępna jedynie po wcześniejszym ustaleniu terminu telefonicznie, pod nr tel. 664 743 500 lub 534 227 630.
  3. Raporty kasowe i bankowe Kół PZW za dany miesiąc, należy przesyłać pocztą tradycyjną lub złożyć osobiście w PUNKCIE PODAWCZYM Biura Okręgu PZW.
  4. Pozostałą korespondencję należy przesyłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną.
  5. Wszelkie operacje wpłat i wypłat, będą realizowane co do zasady, w formie przelewów bankowych.
  6. Obsługa kasowa w Biurze, możliwa jest po wcześniejszym ustaleniu terminu.
  7. Wędkarze spoza Okręgu PZW z/s w Opolu, chcący zakupić zezwolenie na wędkowanie w naszym Okręgu, mogą, dokonywać wpłat zbiorczo (w imieniu kolegów) u Skarbników poszczególnych Kół granicznych lub w kasie Okręgu w Opolu (obowiązek indywidualnej wpłaty przez każdego wędkarza z osobna, zostaje wstrzymany).
  8. Zamówienia na znaki należy składać poprzez skrzynkę e-mailową b.domanska@pzw.opole.pl, w formie skanu podpisanego wniosku i telefonicznie ustalić termin odbioru (pod nr 77 45 45 554 wew. 34 lub 664 743 500) lub składając zamówienie osobiście w PUNKCIE PODAWCZYM Biura Okręgu PZW. Nie ma możliwości obsługi interesantów, którzy nie ustalili terminu wizyty z wyprzedzeniem.

 Prosimy o bezwzględne przestrzeganie, ograniczeń wynikających z ww. zasad profilaktyczno – zapobiegawczych przez wszystkich interesantów.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin