Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

PRACE NA ODRZAŃSKIM SEKTORZE „C”

Sekcja spławikowo-feederowa Azoty w składzie: Sebastian Namysło, Roman Wehyński, Jan Burzan, Kamil Michalski, Mirosław Emerling, Radosław Worek, Grzegorz Majgier i Monika Kułak posprzątali odrzański sektor C.

 

Poniżej relacja Moniki. Zachęcam do lektury:

Jak niedziela, to wypoczynek .

A wypoczynek jest najlepszy na świeżym powietrzu. Kolejny raz udowodniliśmy, że w grupie siła . Dzięki wspólnym siłom, mamy kolejny kawałek czystej ziemi. Tylko na jak długo? Niech każdy z nas zabierze śmieci ze sobą, podniesie papierek, butelkę a nasz wysiłek nie pójdzie na marne i relaks nad wodą będzie przyjemniejszy. Niestety nie wszyscy wiedzą, co znaczy dbać o łowisko. Jak zwykle super atmosfera towarzyszyła od początku do końca czynu. Na koniec zebraliśmy się przy ognisku na kiełbasce. Porozmawialiśmy i omówiliśmy kolejne kroki działań. Dziękujemy Agnieszce Konowaluk za wsparcie.”

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Jestem niezwykle zbudowany postawą naszych członków! Tylko mając tak dobrą energię w swoich szeregach można podejmować coraz kolejne działania. Wielkie podziękowania dla WAS!

 

Serdecznie również dziękuję prezesowi Koła PZW Zdzieszowice – Grzegorzowi Piątkowi – za bezinteresowną ofertę pomocy w wywiezieniu zebranych śmieci i jak sam stwierdził: „za ludzką współpracę Kół”. Razem naprawdę możemy jeszcze więcej.

 

Zapraszamy na kolejne nasze przedsięwzięcia.

 

Z wędkarskim pozdrowieniem: „Wodom cześć”- ekipa SSF Azoty oraz W. Czapla

PS

Smutna sprawa to rybie łuski na odcinku Złów i Wypuść!

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Piątek Grzegorz Data dodania: 17 dni temu Oceń: 0 + / -

    pzwzdzieszowice

    P.S. Ponieważ "Nasze Koło", od 2019 roku postanowiło włączyć Sektor "C" do rozgrywania zawodów kołowych (choć covid "zabrał" nam możliwość rezerwacji i organizacji na terenie tego - atrakcyjnego sportowo - odcinka 2020/2021) poczułem się - "odpowiedzialny" za przyczynienie się do stanu łowiska jakim każdy etyczny wędkarz chciałby zastać po swym przybyciu nad wodę. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich uczestników akcji sprzątania w/w łowiska ! :)

  • Piątek Grzegorz Data dodania: 17 dni temu Oceń: 0 + / -

    pzwzdzieszowice

    Gratulacje za udaną akcje !!! Dziękuję za "podziękowania"....ale - Uważam iż, to aby się wspierać między kołami w Naszym Okręgu powinno być normalnością. Jesteśmy w jednej społeczności gdzie nasi wędkarze łowią i korzystają z wód w swym okręgu. Każdy wędkarz (w mym naiwnym postrzeganiu rzeczywistości) jest - powinien być - odpowiedzialny za stan łowiska po wędkowaniu, bez względu na to kto jest gospodarzem łowiska. Koła - znów ma dygresja i tok rozumowania - powinny się wspierać i uzupełniać ...A RYWALIZOWAĆ TYLKO NA ARENIE SPORTOWEJ jaką są ZAWODY WĘDKARSKIE !!! Pozdrawiam Wasze Koło i Wszystkie z Naszego Okręgu !!!

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin