Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Ostatni spinning na jeziorze.

 W niedzielę, 10 października, w stanicy Koła nr 3 "Metalowiec" Nysa  nad brzegiem Jeziora Nyskiego, stawiło się 20 uczestników zawodów spinningowych z łodzi. Były to ostatnie w 20121roku zawody spiningowe naszego Koła. Pogoda w tym dniu sprzyjała wędkarzom a 4 godzinne zmagania upłynęły szybko i ciekawie. Zawody odbywały się w formule zespołowej - 2 osoby na łodzi łącznie.

Zawody wygrał zespół - M.Okniński i M.Szczepański łowiąc suma i bolenia. 2 miejsce przypadło w udziale zespołowi J.Zawaryński i J.Dunaj - szczupak. 3 miejsce zajął T.Synowczyński i D.Kwiecień  - szczupak . 4 miejsce - J.Czeczil i I.Kamiński - szczupak. 5 miejsce - M.Rozlepiło i A. Kulczykowski -  szczupak. 6 miejsce - L.Mazur i J. Sowa- szczupak.

Co ciekawe, ale jednocześnie smutne, nie złowiono zadnego wymiarowego sandacza i okonia. Łącznie złowiono tylko 7 wymiarowych ryb. Największą rybą zawodów był sum - 110 cm zlowiony przez kol. M.Oknińskiego.

Komisja sędziowska, w skladzie D.Piechurski i W.Stężowski, bardzo szybko dopływała do złowionej ryby, sprawnie ją mierzyła, wypełniała odpowiednie rubryki tak, że wszystkie złowione ryby w najlepszej kondycji wróciły do wody.

Po wręczeniu nagród przez Prezesa Koła J.Lacha wszyscy zawodnicy spotkali się przy wspólnym stole aby przy gorących kielbaskach i napojach wspominać dzisiejsze zmagania z rybami.

 

Słowa uznania należą się Prezesowi Kola J.Lachowi oraz gospodarzowi stanicy Ryszardowi i Jadwidze Jakubczakom, którzy  przygotowali dzisiejsze zawody jak i gorący poczęstunek.

Zarząd Koła nr 3 "Mettalowiec"zaprasza wszystkich chętnych w następnym roku na kolejne zmagania nad naszymi wodami.  

 

                                                                                                  W.Stężowski

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin