Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Sieci kłusownicze na Turawie.

Aktualności | 2009-10-31 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

31 października br.  ok. godz. 12 patrol Społecznej Straży Rybackiej na zbiorniku Turawa podjął interwencję, której efektem było zabezpieczenie dwóch wontonów o łącznej długości 400 metrów. Z sieci uwolniono 22 sandacze o łącznej wadze ok. 50kg, 105 leszczy, 24 płocie i 6 linów.

Niestety w sieciach znajdowało się 11 sandaczy i 1 leszcz w stanie martwym, które zostały przekazane wraz z sieciami rybackiemu użytkownikowi zbiornika.

Pragniemy podziękować trzem wędkarzom z koła Krapkowice Otmęt, którzy w czasie wędkowania natknęli się na te sieci i wykazując wzorową postawę oraz znajomość reguł zawiadomili SSR, poczekali na jej przybycie i poświęcając swój czas przeznaczony na wędkowanie z zaangażowaniem pomogli w całej akcji ratowania ryb.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Stolarczyk Norbert Data dodania: 12 lat temu Oceń: 0 + / -

    norbiko1

    tkich wędkarzy potrzeba w naszym kraju jak najwięcej. Gratulacje Panowie, Szkoda tylko że PSR która dostaje za wynagrodzenie nie chwycił winnych śmierci ryb, mogliby się wziąć za robotę a nie w stołki pierdzieć.

  • tomek_88 Data dodania: 12 lat temu Oceń: 2 + / -

    tomek_88

    Brawo dla tych wędkarzy, którzy nie byli obojętni na to co zobaczyli, ale mam nadzieję że takich wędkarzy będzie więcej, bo praca S. S. Ryb. nie dość że społeczna to wcale nie jest lekka.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin