Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

XVI Otwarte Mistrzostwa Szkół Województwa Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym

Aktualności | 2022-05-18 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

 

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Opolu uprzejmie informuje, że we współpracy ze Szkolnym Związkiem Sportowym „Opolskie” organizuje XVI Otwarte Mistrzostwa Szkół Województwa Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym.  

Pragniemy   podkreślić,   że   impreza   umieszczona jest w Terminarzu, zamieszczonym na stronie internetowej SZS „Opolskie” (www.szsopolskie.pl).  

        Zwracamy   uwagę,  że  zawody  odbędą się w dniu 21 maja  2022 r.  (sobota).  Wszelką pomoc  w przygotowaniu reprezentantów szkoły do imprezy udzielą Państwu miejscowe koła PZW, które z pewnością wesprą te przygotowania   zarówno   organizacyjnie    jak   i  finansowo.  Do udziału w imprezie zapraszamy wszystkich, także tych, którzy nie są zrzeszeni w PZW i nie posiadają karty wędkarskiej! (dot. uczniów do 14 roku życia)

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy załączono w Komunikatach Nr 1 i Nr 2. Pragniemy podkreślić, że zawody te będą eliminacją do II Uczniowskich Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Spławikowym, których rozegranie jest planowane jest w dniach 4-5 czerwca 2022r. na Odrze w Opolu.

Szczegółowe informacje o tej imprezie opublikowane zostaną w terminie późniejszym.

 

Prezes ZO PZW Opole

Wiesław Miś

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin