Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Po zawodach z łodzi o "Puchar Starosty Nyskiego".

   W sobotę, 18 czerwca, w stanicy Koła nr 3 "Metalowiec" Nysa  nad brzegiem Jeziora Nyskiego, stawiło się 22 uczestników zawodów spinningowych z łodzi o "Puchar Starosty Nyskiego". Pogoda w tym dniu była słoneczna a i wiatr był niezbyt silny.  5 godzinne zmagania upłynęły szybko i ciekawie. Zawody odbywały się w formule zespołowej - 2 osoby na łodzi łącznie.

Zawody wygrała załoga w składzie   M.Okniński i M.Szczepański - 2850 pkt. 2 miejsca zajęli T.Synowczyński i D.Kwiecień - 2000 pkt. 3 miejsce  W.Franasowicz i Z.Niewiadomski - 1960 pkt. 4 miejsce  przypadło w udziale  I.Kamińskiemu i J.Czeczilowi - 1600 pkt.  5 miejsce - J.Dunaj i J.Zawaryński - 330 pkt. 

Łącznie złowiono tylko 5 boleni i 2 okonie. Tydzień temu ryb było zdecydowanie więcej, bo były także szczupaki i sandacze.

Komisja sędziowska, w składzie H.Ziółkowski i W. Stężowski bardzo szybko dopływała do złowionej ryby, sprawnie ją mierzyła, wypełniała odpowiednie rubryki tak, że wszystkie złowione ryby w jak najlepszej kondycji wróciły do wody.

Za organizację dzisiejszych zawodów podziękował oraz nagrody wręczał Starosta Nyski p. A.Kruczkiewicz oraz były wicestarosta Powiatu Nyskiego a równocześnie inicjator tej nimprezy od 2006 roku p. J.Dunaj.

 Zarząd Koła nr 3 "Metalowie" w Nysie dziękuje sklepowi wędkarskiemu "Sandacz" w Nysie oraz Starostwu Powiatowemu w Nysie- za dodatkowe ufundowanie nagród.

Słowa uznania należą się Prezesowi Koła J.Lachowi oraz gospodarzowi stanicy kol. T.Tkaczykowi a także R.Jakubczakowi i J. Sowie, którzy przygotowali dzisiejsze zawody.

Wspólny posiłek zakończył ten bardzo udany dzień, choć niezbyt rybny. A za tydzień zapraszamy na zawody feederowe także na terenie naszej stanicy.

                                                                                   W.Stężowski

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin