Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Wędkarski Dzień Dziecka w Ujeździe.

W dniu 05.06.2022 Koło PZW przy Cementowni Strzelce Opolskie po okresie pandemii zorganizowało zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. Słoneczna pogoda przywitała uczestników zawodów oraz rodziców i opiekunów.  Następnie dzieci oraz rodziców przywitał Burmistrz Gminy Ujazd pan Hubert Ibrum gratulując dzieciom sportowej walki. Sędzia główny pan Zbigniew Różycki udzielił instrukcji dzieciom na temat zawodów. Po losowaniu dzieci rozeszły się na swoje stanowiska. O godz. 10.00 po sygnale zaczęło się łowienie. Dzieciom aktywnie sekundowali rodzice i ich opiekunowie . Dzieci walczyły dzielnie a zawody przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Zawody odbywały się w trzech kategoriach wiekowych: I - do lat 7 ; II - do lat 11 i III - kategoria powyżej 11 lat . Po zakończeniu zawodów, ogłoszeniu wyników zwycięzcom w poszczególnych kategoriach wiekowych wręczono dyplomy i nagrody .Pozostali zawodnicy spoza „Pudła" otrzymali  atrakcyjne nagrody i upominki. Każde dziecko nagrody wybierało sobie same. Następnie wszyscy uczestnicy zawodów częstowali się napojami, ciasteczkami,bułeczkami oraz  kiełbaskami z rożna. Nagrody otrzymały wszystkie dzieci. Na zakończenie kol. Prezes Koła PZW i członek Zarządu Okręgu Opole Jan Glück w imieniu Zarządu Okręgu podziękował wszystkim , którzy przyczynili się do tak wspaniałej imprezy a szczególnie Burmistrzowi Gminy Ujazd panu Hubertowi Ibrum, który w znacznym stopniu przyczynił się do tego aby impreza mogła się odbyć. Nagrodą dla organizatorów był wspaniały uśmiech zadowolonych dzieciaków. Po 2-godzinnym wędkowaniu najlepszymi okazali się:

Miejsca które zajęły dzieci do lat 7:

1.Miejsce pierwsze - Duda Marysia

2.Miejsce drugie     - Nikola Bednarek       

3.Miejsce trzecie    - Jagoda Kusieniecka

Miejsca które zajęły dzieci do lat 11:

 1.Miejsce pierwsze - Dominik Gniot

2.Miejsce drugie     - Olek Kasznia

3.Miejsce trzecie    - Piotr Kusieniecki

Miejsca które zajęły dzieci powyżej lat 11:

1. Miejsce pierwsze  - Wojciech Piątek

2. Miejsce drugie      - Dominik Piątek

3. Miejsce trzecie      - Kacper Różycki

Na koniec chcielibyśmy w imieniu dzieci podziękować sponsorom którzy przyczynili się do spowodowania zadowolenia i uśmiechów na twarzy dzieci biorących udział w zawodach wędkarskich a w szczególności:

Urząd Gminy Ujazd

Sklep Wędkarski Karp - Mas

Piekarnia Winnik Ewa

Sklep Zoologiczno Wędkarski - Piotr Spałek

Okręg PZW Opole

Liczymy na to ,że na następnych zawodach nie zabraknie ludzi dobrej woli i jak co roku będziemy mogli dzieciakom umilać spędzanie wolnego czasu  

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin