Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

WALNE ZGROMADZENIA SPRAWOZDAWCZE KÓŁ 2022

Aktualności | 2022-10-27 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

W związku z obowiązkiem organizacji w kołach Walnych zgromadzeń sprawozdawczych, prosimy o pilne przesyłanie na adres opole@pzw.pl, informacji o miejscu (z podaniem nazwy i adresu), terminach (proszę o podanie I i II terminu) i godzinach planowanych zgromadzeń. W tytule emaila należy podać również nazwę koła.


Przypominamy, iż z uwagi na przyjęty przez Zarząd Główny PZW harmonogram,  Walne zgromadzenia sprawozdawczo-wyborcze, powinny odbyć się najpóźniej do dnia 31 grudnia 2022 r.

W zakładce ORDYNACJA WYBORCZA dostępne są obowiązujące wzory dokumentów, które zostały również rozesłane do Kół naszego Okręgu pocztą elektroniczną.

Poniżej publikujemy również odpowiedzi na wnioski kół do Zarządu Okręgu.

Przypominamy, iż nowe wnioski do Zarządu Okręgu, należy stosownie uzasadnić, ponieważ tylko takie wnioski będą podlegały rozpatrzeniu.

Wnioski bez uzasadnień, będą odrzucane. Prosimy o nie powielanie wniosków, które podlegały już wcześniej rozpatrzeniu (proszę o zapoznanie się z załączonym zestawieniem wniosków wszystkich kół).

Odpowiedzi na zeszłoroczne wnioski kół zgłoszone w trakcie zgromadzeń, do pobrania [TUTAJ]


Wykaz Walnych zebrań sprawozdawczych Kół Okręgu PZW z/s w Opolu 2022 r. [TUTAJ]

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • jurmed Data dodania: 1 miesiąc temu Oceń: 0 + / -

    Może biuro zarządu było by tak uprzejme i poinformować wędkarzy dlaczego na jeziorze nyskim zostaje spuszczana woda jaki jest to powód i do jakiego poziomu będzie spuszczona woda. wędkarzom należy się taka informacja chociażby czy nie zostaną zabronione połowy z łodzi.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin