Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

KLEŃ WIDAWY 2010 - wyniki, zdjęcia relacja

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY SPINNINGOWE "KLEŃ WIDAWY 2010"

W dniu 25 kwietnia 2010.r. na rzece Widawie w Namysłowie Wędkarski Klub Sportowy GOBIO Namysłów zorganizował towarzyskie zawody wędkarskie otwarcia sezonu w dyscyplinie spinningowej - "KLEŃ WIDAWY 2010". Do rywalizacji przystąpiła rekordowa liczba 72 zawodników z całej Polski, w tym członkowie spinningowej kadry narodowej.

To pierwsze zawody naszego klubu realizowane w ramach projektu: „Zalew Michalice oazą wędkarstwa na stobrawskim zielonym szlaku” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 oś IV LEADER – wdrażanie lokalnych strategii rozwoju. Podstawowym celem zawodów jest promocja i rozwój turystyki wędkarskiej na Rzece Widawie i Zbiorniku Michalice.

Do liczby uczestników dopisała także fantastyczna pogoda, czego nie mozna napisać o rybach. Niski stan rzeki nie sprzyjał niestety osiąganiu dobrych wyników. Największą rybą zawodów był 40 cm kleń złowiony przez debiutanta - kol. Rafała Gniewka z Koła PZW OLSZANKA.  Ryba ta dała mu zwycięstwo w całych zawodach. Drugie miejsce zajął kol. Mroczek Marek z Oleśnicy łowiąc jazia i okonia, a trzeci był kol. Morawiec Marek z koła BRZEG 1.

Wyniki Zawodów : 

1. Gniewek Rafał PZW OLSZANKA - 675 pkt.

2. Mroczek Marek PZW OLEŚNICA - 610 pkt.

3. Morawiec Marek BRZEG 1         - 310 pkt.

Puchary i cenne nagrody rzeczowe najlepszym zawodnikom zawodów w asyście Prezesa ZO PZW Opole kol. Mariana Magdziarza wręczali zaproszeni goście: Wicestarosta Powiatu Namysłowskiego - Sławomir Hinborch, Wiceburmistrz Namysłowa - Grzegorz Kubat oraz Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Namysłowie - Zdzisław Bąk.

Prezes ZO Marian Magdziarz w swoim przemówieniu podziękował władzom Powiatu i Gminy Namyslów za wzorową wspólpracę w zakresie rozwoju i promocji wędkarstwa na terenie Namyslowa. Podziękował także naszemu klubowi za realizację pionierskiego projektu z PROW 2007-2013 podejście LEADER wspólfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Podkreślił iz Koło GOBIO jest jednym z pierwszych w kraju, króre sięga po środki unijne na realizację statutowych zadań naszego Związku. Wspólpraca z Lokalnymi Grupami Działania to nowa droga i nowe możliwości pozyskiwania środków, które my wędkarze musimy wykorzystywać - mówił Prezes.

 

 

Organizator zawodów - Wędkarski Klub Sportowy GOBIO Namysłów składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom oraz instytucjom, które pomogły w organizacji tej imprezy. Szczególne podziękowania składamy wszystkim sponsorom:

-  Województwo Opolskie

Starostwo Powiatowe w Namysłowie

-  Gmina Namysłów

- Firma SPINMAD z Siedlec

- Firma DZIEDZIC z Namysłowa

- Bank Spółdzielczy w Namysłowie

- PRB Janusz Czuczwara

- Sklep wędkarski MAGART w Namysowie        

Zawody "Klen Widawy" to pierwsze zawody spinningowe z trzech imprez, jakie Klub GOBIO będzie realizował w ramach projektu LEADER. Kolejne zawody to "PUCHAR GOBIO" - 12-13 czerwiec 2010. Zawody rozegrane zostaną z łodzi na Zbiorniku Michalice.

Już teraz wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.

                                      Prezes Zarządu WKS GOBIO

                                                 Wojciech Zając

 Tutaj można zobaczyć filmik z zawodów

 http://www.namyslowianie.pl/

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • okoneklb Data dodania: 13 lat temu Oceń: 3 + / -

  co tu dużo pisać , kto nie był niech żałuje bo jest czego
  pozdrowionka dla klubu

 • STOJOWSKI PIOTR Data dodania: 13 lat temu Oceń: 3 + / -

  Niestety nie mogłem byc na tej wspaniałej imprezce, ale widać,ze było jak zawsze wzorcowo. Gorące pozdrowionka dla Zarządu a w szczególności dla Piotra. Prezio ze Zdieszowic

 • Drab Dariusz Data dodania: 13 lat temu Oceń: 8 + / -

  wieruszow

  Wspaniała imprezka...organizacja wzorowa... na takich zawodach z przyjemnością się startuję, nawet jak ryby nie dopisują... Napewno będę na kolejnych edycjach zawodów organizowanych przez klub GOBIO. Tak trzymać Panowie....;-) P.S Golonka w sosie czosnkowym...palce lizać...;-)

 • mastiff Data dodania: 13 lat temu Oceń: 13 + / -

  Powinszować można tylko takich organizatorów i szefostwa klubu. Dalszych sukcesów klubowych i udanych imprez życzę.

 • Kamiński Grzegorz Data dodania: 13 lat temu Oceń: 10 + / -

  szczepan5

  kolejne fajne towarzyskie zawody przeprowadzone w miłym koleżeńskim klimacie słowa uznania dla prężnie działających władz klubu GOBIO zaangażowanie samych jego członków co było widać w organizacji zawodów na których uczestniczyła tak duża ilość wędkarzy można by wymieniać jeszcze dużo superlatyw jak choć by wspaniała golonka z sosikiem trafione upominki dla wszystkich uczestników. jako klubowicz GOBIO jestem podbudowany takim rozwojem spraw propagowaniem wędkarstwa i nie ukrywam że moim myślą nie umykają kolejne pewne wspaniałe edycje zawodów organizowane przez GOBIO

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin