Spławikowe Zawody Wędkarskie Działaczy „ Puchar Panocha”

Aktualności | 2021-09-27 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Koło PZW Małapanew organizuje, na zlecenie ZO PW Opole, kolejne Spławikowe Zawody Wędkarskie Działaczy o „ Puchar Panocha”. Zawody wędkarskie odbędą się na zbiorniku Staw Duży w Biestrzynniku. Zbiórka uczestników w sobotę 2 października br. o godz. 11:00. Zgłoszenia telefoniczne przyjmuje kol. Tadeusz Dec pod nr. 661-827-358. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 30 września ( czwartek) do godz. 17:00. W przypadku kiedy mimo zgłoszenia nie będzie możliwy udział działacza w zawodach, prosimy o poinformowanie o tym fakcie na wskazany numer. Pozwoli ...... więcej

„PUCHAR RADNYCH FORUM SAMORZĄDOWEGO 2002”

Aktualności | 2021-09-27 | Publikujący: Koło PZW Korfantów

W niedzielę 19 września 2021 r. wędkarze z Koła PZW Korfantów spotkali się nad Kanałem Ulgi w Opolu (sektor U6) na zawodach gruntowych organizowanych przez Radnych Rady Miejskiej z Forum Samorządowego 2002 w Korfantowie. Były to przedostatnie zawody Koła zaliczane do cyklu Grand Prix. Na zbiórce wyznaczonej na godz. 600, stawiło się dziewiętnastu wędkarzy. Zawodnicy z zaciekawieniem i podekscytowaniem, wynikającym z możliwości rozegrania zawodów nad nową wodą, czekali na odczytanie regulaminów zawodów i losowanie stanowisk. Pomimo niskiej ...... więcej

Planowane zarybienia jesiennym narybkiem świnki

Okręg PZW w Opolu informuje, że 29 września 2021 roku planowane jest zarybienie narybkiem jesiennym świnki na rzekach: Mała Panew (II.2 Obwód rybacki Zbiornik Turawa na rzece Mała Panew nr 2) w liczbie 5 000 szt., Osobłoga (I.11 Obwód rybacki rz. Osobłoga nr 1 – Strzeleczki, Racławice) w liczbie 5 000 szt., Nysa Kłodzka (III.4 Obwód rybacki Zb. Nysa na rz. Nysa Kłodzka nr 4) w liczbie 5 000 szt., Nysa Kłodzka (III.3 Obwód rybacki Zb. Otmuchów na rzece Nysa Kłodzka nr 3) w liczbie 5 000 szt. Liczby te są zależne od wyników ...... więcej

Wyniki zawodów " Zakończenie sezonu "

Aktualności | 2021-09-26 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Dziś na zbiorniku Młyny zostały rozegrane spławikowe zawody wędkarskie "Zakończenie sezonu" Na starcie stanęło 36 zawodników w tym 6 juniorów. Po zważeniu ryb i podliczeniu wyników klasyfikacja w kategorii junior przedstawiała się następująco: 1. Patryk Bryś - 2965 pkt. 2. Aleksander Gołdyn - 0580 pkt. 3. Kamil Najberg - 0430 pkt. W kategorii senior: 1. Eugeniusz Bartkowski - 4355 pkt. 2. Tadeusz Przybyła - 3940 pkt. 3. Paweł Pokrywczyński - 3420 pkt. Gratulujemy osiągniętych wyników. Po zakończeniu rywalizacji każdy ...... więcej

Klubowe Feederowe Mistrzostwa Polski 2021

Aktualności | 2021-09-26 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Od czwartku do niedzieli 23-26 września 2021 r na rzece Odra w Kędzierzynie-Koźlu trwały Klubowe Feederowe Mistrzostwa Polski 2021. Aktualne wyniki i informacje dotyczące zawodów w linku poniżej https://drive.google.com/drive/folders/1vCCoY1-L09WYfxOBUjZ4GmL5_vyfV2SI?usp=sharing ... więcej

Zawody kończące sezon wędkarski w Kole PZW w Byczynie w 2021 roku

Aktualności | 2021-09-26 | Publikujący: Koło PZW Byczyna

W dniu 26 września2021 r.odbyły się zawody kończące sezon wędkarski wKole PZW w Byczynie.Zawodyw kategorii seniorów wygrałkol.Łukasz PACZYŃSKIktóry złowił2 sztuki o wadze 2,05kg (w tym największą rybę, karpia o wadze 1,72kg), II miejscezająłkol. Łukasz STRZAŁAktóry złowił2szt. o wadze 1,85kgiIII miejsce zająłkol. Marek GWIAZDAktóry złowił 9sztuki o wadze1,58kg. W kategorii juniorów I miejsce zajął: kol.Robert PAWNUK najmłodszy uczestnik zawodów,któryzłowił 9szt. o wadze 3,28kg ( w tym największego karpiao wadze: ...... więcej

Zawody o puchar Burmistrza Byczyny

W dniu 1 sierpnia2021 r. w Byczynieodbyły się zawody opuchar BurmistrzaByczyny Pani Iwony Sobania.Zawodyw kategorii seniorów wygrałkol.KONDRACKI Bogusławktóry złowił 1karpiao wadze 0,88kg i tym samum największą rybę na tych zawodach. II miejscezająłkol. WALKÓW Marcinktóry złowił3szt. o wadze 0,82kgiIII miejsce zająłkol. NOWAK Jacekktóry złowił 5sztuki o wadze 0,80kg.W kategorii juniorów I miejsce zajął: kol. Marek PAWNUKzłowił 9szt. o wadze 8,56kg (w tym największego karpiao wadze: 1,98kg) II miejsce zajął:kol. Rafał KOSTRZEWA, ...... więcej

ZAWODY O PUCHAR WÓJTA GMINY TURAWA

Aktualności | 2021-09-26 | Publikujący: Koło PZW Turawa Gminne

W dniu 12.09.2021 Niedziela odbyły się zawody na Jeziorze Średnim ,,Puchar wójta Gminy Turawa' organizowane przez Koło PZW Szczedrzyk.W zawodach brało udział 30 zawodników z poszczególnych kół -Koło Gminne Turawa 10 zawodników, LKW-Turawa 10 zawodników oraz Koło Szczedrzyk 10 zawodników.Pierwsze miejsce zajął Andrzej Wieczorek z wynikiem 2160pkt wygrywając Puchar Wójta (Koło Gminne Turawa)2-miejsce Piotr Godziek 1845pkt 3-miejsce Krzysztof Kowol 1770pkt 4-miejsce Janicki Janusz 1290pkt 5-miejsce Andrzej Sznajder 1215pkt ...... więcej

PZW Krapkowice Zwody Spławikowe”Starszych Panów >70 lat”

Aktualności | 2021-09-25 | Publikujący: Koło PZW Krapkowice Miasto

PZW Krapkowice Zwody Spławikowe”Starszych Panów >70 lat” Zawody Spławikowe ”Starszych Panów >70 lat” zostały rozegrane w dniu 18.09.2021 na łowisku rzeka Odra powyżej jazu krapkowickiego. Wyniki: 1.Łukasiewicz Roman 3585 g. 2.Wołoszyn Józef 2315 g. 3.Żelinski Jan 1345 g. Największą rybę zawodów złowił kol.Stokłosa Hubert - jazia 970 g. ... więcej

KRZYSZTOF SZYMANIEC ZWYCIĘZCĄ IX MEMORIAŁU IM. HENRYKA TICHANOWA

Aktualności | 2021-09-22 | Publikujący: Koło PZW Krapkowice - OTMĘT

W dniu 28.08.2021po rocznej przerwie odbył się IX MEMORIAŁ IM. HENRYKA TICHANOWA.Zawody te są poświęcone pamięci wybitnego spławikowca i działacza Henryka Tichanowa.Tradycyjnie memoriał został rozegrany na rzece Odrze w Kędzierzynie - Koźlu sektor C.Do rywalizacji przystąpiło 33 zawodników podzielonych w 3 sektorach.Piękna pogoda pozwoliła miło i aktywnie spędzić czas uczestnikom.WYNIKI ZAWODÓW:1. KRZYSZTOF SZYMANIEC - 290302. MARIUSZ STASZEWSKI - 138003. JAN PAWLAK - 124054. TOBIASZ BEKIESCH - 283255. ROMAN SKULSKI - 113506. ROMAN WEHYŃSKI - ...... więcej