Wyniki zawodów

Zawody spławikowe - Mistrzostwa Koła PZW "Gwda" Piła w kat. „S i J” - wyniki

Wyniki zawodów | 2021-07-27 | Publikujący: Koło GWDA Piła

Mistrzostwa Koła 2021

W dniu 11 lipca 2021 r. na Zalewie Koszyce II (mały) odbyły się Zawody spławikowe - indywidualne Koła PZW "Gwda" Piła w kat. „S i J".

Zawody te były jednocześnie II turą Spławikowych Mistrzostw Koła „S i J".

Zawody rozgrywano w dwóch kategoriach: juniorów i seniorów. W zawodach wzięło udział 10 osób, w tym 2 juniorów.

Po 3,5-godzinnych zmaganiach wędkarskich komisja sędziowska pod przewodnictwem kol. Artura Budnera, przystąpiła do podsumowania wyników Zawodów.

6 miejsce - PYSIEWICZ Jan - 933 pkt.

Za miejsca 1-3 w kategorii seniorów wręczone zostały bony towarowe do zrealizowania w sklepie wędkarskim. Juniorzy otrzymali również bony towarowe do zrealizowania w sklepie wędkarskim.

Wręczony został również Puchar za największą rybę, który otrzymał Piłat Tymoteusz (268 g).

Następnie dokonano podsumowania wyników z dwóch tur Spławikowych Mistrzostw Koła „S i J".

Wyniki Spławikowych Mistrzostw Koła:

1 miejsce - PIŁAT Tymoteusz - złoty medal Mistrz Koła - suma miejsc 4, punkty za wagę - 4.619,
2 miejsce - KRZOSKA Oliwier - srebrny medal - suma miejsc 4, punkty za wagę - 1.409,
3 miejsce - MATKOWSKI Jakub - brązowy medal - suma miejsc 4, punkty za wagę - 891.

1 miejsce - PAZDEJ Czesław - złoty medal - Mistrz Koła - suma miejsc 3, punkty za wagę - 6.486,
2 miejsce - DERESZ Kamil - srebrny medal - suma miejsc 7, punkty za wagę - 3.682,
3 miejsce - SZCZEPANIAK Kamil - brązowy medal - suma miejsc 10, punkty za wagę - 4.400.

Za miejsca 1-3 w kategorii seniorów i juniorów wręczone zostały puchary, dyplomy i medale.
Wszyscy pozostali uczestnicy zostali również uhonorowani medalami.

Zawody zakończyły się wspólnym posiłkiem - kiełbaską z grilla, przygotowaną przez Zarząd Koła oraz pamiątkowymi zdjęciami.