Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

28. Sprzątanie Świata wspólnie z EFFATĄ

W tym roku po raz 28. rusza akcja Sprzątanie Świata. Działające w Pile Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych EFFATA zaprasza wszystkich mieszkańców do sprzątania okolic Zalewu Koszyckiego w Pile! 

 

W tej edycji planowane jest posprzątanie okolic Zalewu Koszyckiego w Pile, terenów wzdłuż brzegów zalewu, okolicznych lasów, części Rezerwatu Przyrody Kuźnik wraz z parkingiem przy drodze krajowej 10.  

 

W związku z organizowaną wspólną akcją Zarząd Okręgu Nadnoteckiego zwraca się do zarządów pilskich Kół o rozpropagowanie jej wśród członków Kół oraz wyposażenie uczestników w worki na odpady, rękawiczki, maseczki i wodę. Poniesione przez Koła wydatki zostaną po ich udokumentowaniu zwrócone przez ON PZW. 

 

Zbiórka uczestników akcji 18 września 2021 r., godz. 11.oo - parking „Baru nad Zalewem”.  

 

„Akcja Sprzątanie Świata – Polska - jest częścią międzynarodowego ruchu „Clean Up The World”, wywodzącego się z Australii. Uczestniczy w nim blisko 40 milionów wolontariuszy na całym świecie. Kiedy 27 lat temu inicjowałam tę Akcję w Polsce, nie spodziewałam się, że dołączy do mnie tyle osób, firm, organizacji, szkół. Dziękuję, że w 3. weekend września każdego roku razem możemy posprzątać Polskę. Połączyło nas sprzątanie świata, więc i tym razem zróbmy wiele dobrego dla Matki Ziemi.”

 

Mira Stanisławska-Meysztowicz, Inicjatorka Akcji w Polsce

Czesław Pachowicz, Prezes ON PZW

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin