Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Ankieta dotycząca wędkarstwa trociowo-łososiowego

Koleżanki i Koledzy,

 

W imieniu Zakładu Bioekonomiki Rybactwa Instytutu Rybactwa Śródlądowego dr inż. Tomasz Czerwiński po raz drugi zwraca się z prośbą o wypełnienie i wysłanie ankiety dotyczącej wędkarstwa trociowo-łososiowego.

Wyniki badań, które Zakład prowadzi, będą im bardzo pomocne w ocenie skuteczności zarybień trocią wędrowną i łososiem polskich rzek uchodzących do Bałtyku, poznania profilu motywacyjnego wędkarzy, a także w celu ukazania ogólnej rangi wędkarstwa trociowego i łososiowego w naszym kraju.

To są już kolejne badania, realizowane przez Instytut, których celem jest nie tylko poznanie skali i znaczenia wędkarstwa w naszym kraju, ale również mają służyć optymalizacji zabiegów zarybiania, ochrony stad troci i łososia oraz opracowywaniu strategii zarządzania populacjami tych gatunków.

Naukowcy, z naszym pośrednictwem, chcieliby również podziękować wszystkim respondentom, którzy brali udział w tegorocznych badania, jak i również w tych sprzed roku. Dziękują za Wasz wkład w rozwój badań naukowych służących naszej wspólnej pasji - pięknym i walecznym rybom.

 

https://ankiety.infish.com.pl/ankieta/6/6dd3f384482e79a0e49da07da477ac8c

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin