Zawody spławikowe o Puchar Lata 2022r.

Komunikaty | 2022-06-28 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Zapraszamy członków Naszego Koła do udział w zawodach o Puchar Lata 2022r. Zawody odbędą się w dniu 03.07.2022r. Zbiórka nad jeziorem Żwirkowym o godz. 7.00 Nagrody dla seniorów i juniorów. Zarząd Koła ... więcej

Festiwal Dwóch Jezior o Puchar Burmistrza Wałcza

Aktualności | 2022-06-27 | Publikujący: Okręg Nadnotecki PZW w Pile

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.... więcej

Zawody Towarzyskie

Komunikaty | 2022-06-20 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Zarząd Koła PZW Złota Kaczka w Pile, zaprasza swoich członków do udziału w Zawodach Towarzyskich. Zawody odbędą się dnia 26.06.2022r. Zbiórka Brzeźno-Osiedle Kociołki o godz. 7.00. Metoda dowolna na jedną wędkę. Zgłoszenia przyjmuje Kol. Dawid tel. 602522 474 Ilość miejsc ograniczona. ... więcej

Mistrzostwa Koła "Złota Rybka" w spławiku

Aktualności | 2022-06-18 | Publikujący: Koło ZŁOTA RYBKA Piła

Przez 3 godziny 10 wędkarzy łowiło jak zwykle płoteczki, leszczyki, sporadycznie małe okonki i psocące się niewymiarowe wzdręgi. Przy wspaniałej pogodzie, tak jak i w pierwszej turze zwycięzcą został pod nieobecność faworytów Remigiusz Jasiński. Po zsumowaniu obydwu tur, komisja sędziowska wpisała do protokołu następujące wyniki: Jasiński Remigiusz 2 pkt Rakowski Piotr 8 pkt 4300 Pacholak Mirosław 8 pkt 3980 Cyc Jan 8 pkt 3280 Stasiak Edward 8 pkt 2955 Jasiński Andrzej 9 pkt Daszkiewicz Tadeusz 13 pkt Nowakowski Damian 16 pkt Pawłowski Zbigniew 17 ...... więcej

Mistrzostwa Okręgu Weteranów

Aktualności | 2022-06-14 | Publikujący: Okręg Nadnotecki PZW w Pile

Mistrzostwa Okręgu Weteranów Serdecznie zapraszamy... więcej

Zawody spławikowe PZW Nafta Piła

Aktualności | 2022-06-14 | Publikujący: Koło NAFTA Piła

Dnia 05.06.2022 odbyły się zawody spławikowe koła PZW Nafta Piła nad jeziorem mlotkowko. I miejsce zajął Wójtowicz Mateusz z wynikiem 3560g, II miejsce zajął Janczarski Ra z wynikiem 3275g, III miejsce zajął Szykowny Krzysztof z wynikiem 2660g. W kategorii juniorów I miejsce zajął Antecki Kacper z wynikiem 1385g. Nagrodę za największą rybę wygrał Szykowny Krzysztof 600g. Łącznie złowione zostało 18870g ryb. Zawody odbyły się w miłej i spokojnej atmosferze.... więcej

Muchowe Mistrzostwa Okręgu

Aktualności | 2022-06-09 | Publikujący: Okręg Nadnotecki PZW w Pile

Muchowe Mistrzostwa Okręgu... więcej

Puchar Prezesa 2022r.

Wyniki zawodów | 2022-06-07 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Dnia 05.06.2022r. na jeziorze Żwirkowym odbyły się zawody spławikowe o Puchar Prezesa Koła PZW Złota Kaczka. Puchar Prezesa zdobył Kazimierz Robowski z wynikiem 3620 pkt. Drugie miejsce zajął Dawid Wieczorek uzyskując 2885 pkt. Trzecie miejscu zajął Józef Stencel zdobywając 2830 pkt. W zawodach uczestniczyło 28 zawodników. Zarząd Koła ... więcej

Kol. Marek Wiśniewski mistrzem koła PZW przy RCK w Rogoźnie na rok 2022

Aktualności | 2022-06-07 | Publikujący: Koło RCK Rogoźno

W dniu 05 czerwca 2022 roku na Jeziorze Rogozińskim odbyły się zawody wędkarskie Koła PZW przy Rogozińskim Centrum Kultury w Rogoźnie o tytuł mistrza koła w kategorii juniorów i seniorów. Jednocześnie rywalizacja w kategorii seniorów zaliczana była do klasyfikacji o tytuł "Wędkarza Roku 2022". Zawody połączone były ze świętowaniem Dnia Dziecka z rybą. Mistrzem koła w kategorii seniorów został ponownie Kol. Marek Wiśniewski, który złowił ryby o łącznej wadze 8080 gram. Na drugim miejscu uplasował się Kol. Dariusz Gracz (3950g) ...... więcej

ZAWODY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ORAZ KOBIET

Aktualności | 2022-06-07 | Publikujący: Koło MARGONIN

W niedzielę 5 czerwca na jeziorze Margonińskim odbyły się otwarte spławikowe zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży oraz zawody dla kobiet o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Margonin. Wydarzenie zorganizowało koło PZW Margonin. Celem zawodów była popularyzacja wędkarstwa, bezpiecznego zachowania nad wodą, szacunku do przyrody wśród dzieci, jako formy czynnego wypoczynku z dala od nudy i komputera, w gronie rówieśników o podobnych zamiłowaniach. Zawodnicy rywalizowali w jednej kategorii wiekowej do 16 lat. Frekwencja zaskoczyła samych ...... więcej