Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacja Wędkarz Roku 2020

lp imię i nazwisko zawodnika SENIOR

feeder Odra Wilków 20.06.2020

 

feeder Szczytniki 20.06.2020

 

spławik Jaśkowice Legnickie 11.07.2020 spławik Jaśkowice Legnickie 05.09.2020 spinning Odra Grodziec 19.09.2020 spławik Port Katedralny 03.10.2020

PUNKTY ŁĄCZNIE

MIEJSCE
1  Mariusz Kubacki
 45  100  90  100  15  100  450  1
2

  Jerzy Dziuk

80 15  100  90  50  80  415 2
3  Krzysztof Obrzut
 100  15  80  60  80  45  380  3
4

Zbigniew Bojczuk

 32  90  65  80  15  65  347  4
5

 Ryszard Gidel

 60  0  0  65  90  90  305  5
6  Bogdan Woźniak
 90  0  40  0  70  50  250  6
7  Daniel Sibera
 34  80  0  55  15  60  244  7
8  Szklarski Janusz
 55  15  34  38  45  50  237  8
9

 Jamróz Adam

 0  0  70  70  0  70  210  9
10

Korneluk Ryszard

40 15 55  50  15  32  207 10
11

 Piotr Słojewski

 50  15  50  34  15  34  198  11
12

 Wojciechowski Jerzy

 65  15  60  0  0  36  176  12
13  Szamocki Henryk 
 70  15  38  45  0  0  168  13
14  Motyka Kazimierz
 38  15  0  0  0  55  108  14
15  Rzepecki Marcin
 0  0  0  0  100  0  100  15
16

Sędacki Adam

 0  0  45  0  15  38  98  16
17

 Poczynek Edward   

 15  15  15  0  15  15  75  17
18 Brudziński Andrzej
0 0  0  32  0                     40
72 18
19 Malicki Paweł   
0 0 0  0  65  0  65 19
20 Kania Piotr 15 15 15 0 0 15 60 20
21 Witek Janusz
0 0 0 0 60 0 60 21
22 Łakomy Roman
0 0 0 0 55 0 55 22
23 Pierucki Zbigniew 0 0 36 0 15 0 51 23
24 Felkel Sławomir
0 0 0 0 15 30 45 24
25 Garczyński Stefan
0 0 0 0 45 0 45 25
26 Ostrowski Marek
0 0 0 40 0 0 40 26
27 Juraszek Janusz
0 0 0 36 0 0 36 27
28 Bandrowski Leszek
36 0 0 0 0 0 36 28
29 Wojcińska Katarzyna
0 0 0 0 15 0 15 29
30 Michał Malicki 0 0 0 0 15 0 15 30
31 Świątek Miłosz
0 0 0 0 15 0 15 31
32 Melnyczuk Łukasz
0 0 0 0 15 0 15 32
 lp imię i nazwisko zawodnika MŁODZIEŻ
 Mistrzostwa Koła 20.06
 Zawody Lata 27.06
 Mistrzostwa Koła 11.07
 Spławikowe Zakoń. Lata 05.09
 Zakonczenie Sezonu 3.10
 x  x  x
1   Słojewski Oskar
 40  40  30  30  40  0  180  1
2 Sibera Kamila
50 0 0 50  15  0  115 2
3
Wojciński Filip 
 0 50  50  0  141  0  114  3

4

5

6

Obrzut  Kacper

Świątek Miłosz

Malicki Paweł

0

0

0

0

0

0

 40

0

0

 40

0

0

 30

50

20

 0

0

0

 110

50

20

4

5

6